Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyi lehet az esélye a...

Mennyi lehet az esélye a picinek egy 4cm-es miómával a méhemben közvetlenül a méhnyálkahártya alatt?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki késői fogantatásból alakult ki nálam terhesség. Jelen pillanatban egy 6mm-es petezsákom van. Az orvos egyenlőre nem lát benne semmi életre utaló jelet, de azt javasolta várjunk néhány napot és ismételjük meg az uh-t. A petezsák mellett a méhnyálkahártya és a méhnyak között elterülve van egy 4cm-es miómám ami még nem fúrta bele magát a nyálkahártyába, de ha tovább nő akkor igen. Ha a következő uh-n azt mondja a doki, hogy van ott élet és nem missed ab-ról van szó, akkor vajon kitudom hordani egy ekkora miómával baj nélkül? Ha nem él akkor persze nincs kérdés, műteni kell, se amíg egy kicsi esély is van rá, nem akarom elvenni tőle a lehetőséget. Volt valakinek ilyen jellegű tapasztalata?

2017. okt. 26. 08:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia mi újság ?:)
2017. nov. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező mi van veled?
2017. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnos elvetéltem a mióma miatt. Akadályozta a vérellátást a ménnyálkahártyában így nem tudott tovább fejlődni a petezsák. Szerencsére kitisztultam magamtól, nem kellett hozzányúlni. Véreztem két hétig. A miómával januárban műtenek. Két mensi után próbálkozhatunk újra.
2017. nov. 18. 09:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom Kérdező!
2017. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy zavarlak, nem akarlak felkavarni ,de mi történt Veled a sajnálatos eset után?

Jól alakultak a dolgaid?

(Baba, műtét stb.?)

2021. jún. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!