Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11mm mehnyalkahartya de...

11mm mehnyalkahartya de ultrahang semmit nem látott lehet még baba?

Figyelt kérdés
Ma voltam úh 11mm a méh nyálkahártya de nem látott a doki semmi terhesegre utaló jelet 3nap múlva kell megjojjon de pár napja emelygek egész nap és iritalnak a szagok lehetek terhes? Volt valaki így H nem látták semmit aztán mégis ott volt a baba?
2017. szept. 19. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az nem túl sok. Ilyenkor még nincsenek tünetek.
2017. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még nem is láthat semmit. Esetleg pár nap múlva a méhnyálkahártyádban egy felritkulást.

Nekem 9 nappal a nemvárt után látták a petezsákot.

Nemvárt másnapján, erős pozitív teszttel voltam orvosnál receptért, csak megemlítettem neki a tesztet, de mondta nem ultrahangoz meg, nincs értelme, úgysem lát semmit, a kismama meg csak megijed, ha nem találnak semmit, közben meg csak korai.

2017. szept. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem már 3terhesegem volt abból egy kisfiam született aki már 2.5 éves nála már kimaradás előtt volt hányinger és hányás is. De mivel nála teszt után mentem nem csináltak uh csak majd 2hetel utána mikor már elmúltam 7hetes addig azt mondták fölösleges. Most csak azért vagyok bizonytalan H vajon lehet H ott a baba 11mm mehnyalkahartya al és 48x42uterus nála és azt írja meg H tömött tapintasu nagy uterus ?
2017. szept. 20. 07:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Most az h 11mm, nem jelent semmit. Nekem annyi volt es ott a baba, de igazából az tenyleg kicsit keves volt. Kaptam progeszteront az elején. Nekem sem látszott semmi uh-n bar en akkor vtam amikor mar kimaradt 6napja a mensim.


Nekem tüneteim nem voltak. Se szagerzekenyseg se semmi csak nem jott meg. Viszont pozitív volt a teszt mar elso kimaradt napon.


Szerintem várj es mondjuk aznap vagy másnap csinálj tesztet, amikor meg kellene jönnie. (már ha nem jon meg)

2017. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És tesztet csináltál? Így bármi lehet. Mensi is baba is!
2017. szept. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha nem jön meg akkor szeretnék tesztet csinálni.meg remenykedek hátha baba lenne
2017. szept. 20. 09:02
 7/11 A kérdező kommentje:
Jah és szombaton nem kéne megjojjon
2017. szept. 20. 09:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Bármi lehet, nekem 6 mm-es volt a nyálkahártyám kb 9 nappal a nem várt előtt, most 29 hkm vagyok. Begörcsöltem, valószínűleg a hirtelen hormonlökettől, meg uh-tak, de nem láttak semmit (hasi volt). Kb 2 hét múlva ott "integetett" a kismanóm az uh-ról:)
2017. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
4db halvány pozitív teszt de sajnos még nem erősödik
2017. szept. 25. 14:39
 10/11 A kérdező kommentje:
2017. szept. 25. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!