Hogyan kellene zajlania?

Figyelt kérdés
Hétfőn mentem kórházba rózsaszínes folyással. Már nem látták a babámat. Haza engedtek, azt mondta meg fog jönni a menzeszem. Hát hétfő óta kb. 1 db betét elég lett volna. Rendes piros vér, de nagyon kevés. Kb. Tisztasági is elég lenne. 5+3 hetes voltam hétfőn. Ez így természetes?
2017. okt. 29. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudni hogy mennyi ido, mig megindul a veteles. Valoszinuleg a progeszteronszint meg nem esett vissza.

Nekem sajnos tobb vetelesem volt, egy kivetelevel mindegyiknel megvartuk, hogy magatol menjen el a terhesseg. Igaz, hogy idosebb terhessegek voltak, de volt, amelyiknel csak egy hetet kellett varni (onnantol, hogy a szivmukodes megallt), volt, amelyiknel majd harom hetet. Kozben mar nekem is volt verzesem, de csak enyhe, inkabb pecseteles, majd egyszer csak megindult rendesen.

2017. okt. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még nem volt szívműködés. 17-én 5mm petezsák, 23-án már semmi. Akkor már kezdtem verezni, de csak kb. Napi 2 tisztaságibetétnyit...
2017. okt. 30. 08:16
 3/7 anonim válasza:

Szerintem azért konzultálj az orvosoddal.

Simán lehet, hogy később beindul a vérzés, de lehet akár missed ab. is, akkor pedig muszáj műteni.


Jobbulást és kitartás! :(

2017. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a mai tesztem. Már rosszullétek us gyötörnek. Létezik hogy a doki nem látta és mégis meg van még? A vérzés is inkább csak pecsételés... [link]
2017. okt. 30. 19:42
 5/7 anonim válasza:

A HCG még sokáig jelen lehet a szervezetben, főleg, ha missed ab. (nem megy végbe a folyamat).

Remény mindig van, de ne éld bele magad. Ha megnyugtat menj el másik orvoshoz UH-ra (én csak ezután tudtam elfogadni, hogy tényleg vége)!

Szorítok azért!!!

2017. okt. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Előző vagyok. :)

Az orvos esetleg azért is lehet még fontos, mert ha ott a baba, lehet hogy egy kis gyógyszeres támogatásra van szüksége.

2017. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Voltam másik dokinál, azt mondta teljesen kiürültnek látja. Ezek szerint ennyi volt a vetélésem.. Nem győzök hálát adni- hogy ennyivel megúsztam.
2017. okt. 31. 21:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!