Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Január 1. én szültem volna....

Január 1. én szültem volna. Mostanában sokszor eszembe jut, ahogy közeledik az idő. Ez normális?

Figyelt kérdés
Öt hetesen spontán vetélésem volt. Eléggé megviselt,de azt hittem túl vagyok rajta. Mostanában azonban sokat eszembe jut, hogy hamarosan megszületne. Hogy milyen lett volna. Fiú vagy kislány? Milyen színű lett volna a szeme? Mit szeretet volna? Ez normális?
2017. dec. 10. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Normális! Addig így is lesz, amíg nem leszel újra várandós, mert akkor már az új jövevèny időpontja lesz A NAP. Persze eszedbe fog talán jutni az első kiírt időpont is, de más lesz.

Én 6 hetesen vetéltem el tavaly ősszel, májusban szültem volna. Májusban azonban már ismét babát vártam, vele augusztusra írtak ki, de májusban persze azért eszembe jutott és mondtam is férjemnek, hogy most már mindenórás lennék. De én úgy fogtam fel, hogy akkor viszont nem lenne a pocakomban az a csodás kislány, akivel akkor voltam 6 hónapos kismama.


Szóval majd enyhül az érzés, ha újra babát vársz.

2017. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Bocsi azt nem kérdeztem, azóta nem is próbálkoztok vagy csak nem jött még össze?
2017. dec. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Normális. Az első terhességem 3+6 hetesen vesztettem el, még szívhang sem volt, de a mai napig eszembe jut. Most volt 2 éve, November 12-én, hogy elment. Pedig azóta már van egy fiam, de minden November, meg Október nehéz. Nincs nap, hogy ne gondolnék rá.
2017. dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
(5 hetes terhessegnel még nincs szivhang, ergo meg sem állapítják a terhességet, így kizárt, hogy lett volna kiirtad dátum a szulesre)
2017. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
4-es, minek bunkóskodni a kérdezővel? Lehet hogy néhány orvos nem mond még ilyenkor szülési időpontot, de a neten már vannak ilyen kalkulátorok! És jól működnek! Én is kiszámoltam ott, és a doki is ugyan azt a dátumot mondta később a 2. terhességemnél!
2017. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Valóban kalkulátort használtam. De nem ez a lényeg. Most kezdtünk el próbálkozni de eléggé félek. Bízom benne hogy nem lesz baj
2017. dec. 10. 22:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mondott a doki szülés dátumot 5 hetesen :)

Szimplán kiszámolta.

2017. dec. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első vizsgálaton az uh gép kiszámolja a várható időpontot a méretek alapján, nekem rá is volt nyomtatva a kép fölé.
2017. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, teljesen megértelek. A miénk január közepén született volna, de sajnos méhen kívüli lett. Igyekszem elterelni a gondolataimat, de mostanában nagyon sokszor előjön, ezek szerint mégsem sikerült feldolgoznom.

Nagyon drukkolok, hogy a következővel minden rendben legyen és hamar összejöjjön nektek!

2017. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem márciusban lenne 20 éves a fiam, aki halva született. Nemcsak sokszor és évfordulókor jut eszembe hanem minden nap.

3 gyerekes anyuka

2018. febr. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!