Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudok enni? Hányingerem...

Nem tudok enni? Hányingerem sincs de ahogy eszek egy nagyon kicsit érzem, hogy egy falat se megy le. Normális ez?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se túlsúlyos se vékony, 170 cm / 63 kg voltam de már csak 61 kg vagyok. 5 hetes. Ugye nem árt a babának? Szedek kismamavitamint.
2016. nov. 5. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem árt neki. És örülj, hogy nincs hányingered. :)

Folyadékbevitelre figyelj!

2016. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Inni iszok, mentes vizet elég sokat.

Ó tudom, hogy még lehet hányingerem, csak arra írtam, hogy nem amiatt nem tudok enni, hányinger mellé érthetőbb lenne szerintem.

2016. nov. 5. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes, ne félj.

Ahogy előttem is írják, figyelj a folyadékbevitelre, az nagyon fontos, és szedd a vitamint! Kísérletezz, mi az ami lemegy, csak hogy pár falat mindig legyen benned.


35 hkm

2016. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a választ!
2016. nov. 6. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!