Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Meddig fogom azt hinni hogy...

Elány kérdése:

Meddig fogom azt hinni hogy csak egy rossz álom?

Figyelt kérdés

Tegnap 8 hetesen elment a babám. Meggyűlöltem a szilvesztert.

Reggel felébredtem és hirtelen azt hittem csak egy rossz álom volt. Simogatom a hasam de már üres...

Van egy másfél éves kislányom és mindenki azt mondja ne szomorkodjak hisz itt van nekem Ő. Oké persze és imádom de ezt a kis lelket is imádtam volna...


2018. jan. 1. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálom.


De a mindenki azt mondja fura... Egy nap alatt szétkürtölted?

2018. jan. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom!! Az idő majd gyógyitja a sebeket .
2018. jan. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

1-es: ha társaságban történt, mindenki tudja kürtölés nélkül is. De ha kórházba is kellett menni, akkor is segítség kellhet a másfél éveshez és fény derül rá. Ha meg felhívta a szüleit és barátnőit egy kis lelki támogatásért, az is normális. Miért kell mindenbe belekötni?


Kérdező: most még friss az élmény, érthetően ma még nehéz. Minden nappal könnyebb lesz feldolgozni. Valamiért ez a baba meggondolta magát és inkább nem akart megszületni, de majd jön egy újabb. Fel a fejjel, minden okkal történik.

2018. jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen rosszul ért véget számodra az év. 2018-ra minden jót, erőt és kitartást, egészséges babát kívánok!
2018. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Kitartást és sok erőt kívánok!
2018. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!