Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mikor lehet újra próbálkozni?

Mikor lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A hétvégén sajnos elvetéltem. 7hetes voltam. Borzasztóan fáj,hogy átéltem. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy ez velem történt meg!!! Hogy csak 7hétig tudom elmondani, hogy anya voltam. 😢 Itthon vetéltem el. Első vizsgálatomon 5hetesen jelentkezett a vérzés, akkor még nem volt intenzív, majd egy hétre már erősebb volt és darabos, akkor az ambulancián nézték, és volt szívverés is. Majd egy hét pihenés után itthon hétvégén reggel már a kezeben fogtam. Rögtön rohantunk az orvoshoz, aki megállapította, hogy elvetéltem. Azt az érzést, senkinek nem kívánom!! Úgy viselkedtem az orvosnál mint egy bolond. Nem akartam elhinni, hogy ennyi volt. Még ma is ezt a kutyulós kávét iszom vizesen.... Nem tudom egyszerűen máig felfogni. Ha lehet ilyet írni szerencsére teljesen kiürültem így nem volt más teendőm az orvosnál. Igazából nagyon szeretnénk újra próbálkozni, de félek hogy megont ez fog történni, így lelkileg tuti a padlón lennék...

2018. febr. 15. 04:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom. Sajnos nem konnyu az ilyen dolgon tultenni magad. Nekem 3 missed ab-om volt eddig, most januarba volt a harmadik. A 4 hetes kontroll vizsgalat utan a nogyogyaszom azt mondta, hogy akar mar most probalkozhatnank, mert a mehem rendben van, stb.. De mivel 3 vetelesem volt ajanlot egy par vizsgalatot lefutatni, mielott ujbol bevalaljuk a babat.

En azt tanacsolom neked, hogy vard meg a mutet utani ellenorzo vizsgalaltot a nogyogyaszodnal, hogy lasd fizikailag kellokepen regeneralodtal-e. Beszeld meg az orvosodal, hogy csinaljatok egy ket kivizsgalast, esetleg endokrinologusnal, stb. Foleg ha tudod, hogy egy esetleges ujboli vetelest megnehezebben tudnal feldolgozni. Nekem azt tanacsolta a nogyogyaszom a mutet utan, hogy ne alljak le a folsav szedesevel es esetleg bovitsem ki es szedjek E es C vitamint is.

Mielobbi felepulest kivanok neked ugy lelkileg mint fizikailag es sok sikert majd a jovobeli terhessegedhez.

2018. febr. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2018. febr. 15. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!