Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab-om volt,3 hónapja....

Missed ab-om volt,3 hónapja. Lehet már újra próbálkozni? Félek nagyon mi lesz megint.

Figyelt kérdés

Augusztus 1.-jén volt missed ab-om. 9 hetes terhesség volt és kb. már 1.5 hete nem élt a pici.

Azóta 3. menzeszem is megjött most van múlóban.Szeretnénk újra próbálkozni de nagyon félek mindentől.Félek,hogy megint túl kell ezen menni.Próbálok pozitívan hozzáállni,hogy minden rendben lesz.Az orvos azt mondta,hogy idén ne próbálkozzunk de több ok van amiért nem szeretnék már várni. A mensimmel minden rendben van normális és rendszeres.

Lehet csak egy kis meg nyugtatásra lenne szükségem és tanácsra tőletek akik már Sajnos át mentettek ilyenen,hogy mennyi időn belül kezdettek el próbálkozni?Lesz-e valami baj ha mi már belekezdünk?Köszönöm előre is a válaszokat.Délután vissza írok mert megyek dolgozni.

Orvosom nincs így nem tudok hozzá fordulni.


2016. nov. 3. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hetesen volt áprilisban. Az orvos két hónap regenerációt javasolt. Az első mensi után már nem védekeztünk, júniusban estem teherbe. 22 hetes vagyok, és minden rendben.

Persze, én is aggodtam, sőt, féltem az első 12 hétben. Azóta sokkal jobb, mióta érzem mozogni a babát.

Nagyon-nagyon gyakori a korai vetélés. Erre én is a saját vetélésem után jöttem rá, amikor elkezdtem utánaolvasni.

Nem lesz semmi baj!

2016. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

NEkem áprilisban volt spontán vetélésem, nagyon nehezen viseltem, lelkileg. Mert fizikailag kb egy hét alatt túl voltam rajta, utána meg is jött a menstruációm 28 napra. Lelkileg viszont nagyon megviselt a dolog, sokat sírtam, nem találtam a helyem.

Nekem 2-3 hónapot javasolt a dokim. Mi egy hónapot vártunk, de én nem bírtam "védekezni"...nem vitt rá a lelkem. Így együtt voltunk. Volt egy sikertelen hónap, majd egy halvány pozitív teszt, ami után megjött... Az ismét megviselt...Akkor kerestem fel a mostani orvosomat, aki elküldött kivizsgálásokra. Mire vittem a kivizsgálás eredményét, már volt egy pozitív tesztem is!!! 3 hónappal a spontán vetélésem után...


Nem értem, miért mondta az orvos, hogy idén már ne próbálkozzatok? 8-9 hétnél 2-3 hónapot szoktak javasolni...


Szerintem keress egy orvost és fordulj hozza bizalommal.


Drukkolok! :)

2016. nov. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én márciusban vetéltem el,8 hetes voltam.A dokim 3 hónap pihenőt javasolt.Beállt a ciklusom is. 4 hónapja várjuk..nem jön a baba egyenlőre.Nálam lelki gondok lehetnek,nem tudom elengedni a picit,úgy ahogy kellene,sztem ez nagyban gátolja,hogy megfoganjon a következő. :(
2016. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Az elhalt terhesség szülési dátumát minimum megvárnám. Képtelen lennék "terhesen" teherbe esni. Ez egy nagy útvesztő, aminek az új baba inná meg a levét, aki valaki helyett születne...
2016. nov. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!