Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés után mennyi idő kell,...

Vetélés után mennyi idő kell, hogy biztosan lehessen tudni, hogy műteni kell?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál 5 nappal a vetélésem után és azt mondta, hogy sok maradt bennem, ezért holnap műteni kell, ne várjunk vele, mert ha nem ürülnék ki, akkor begyulladna, elgennyesedne és belázasodnék és akkor sokkal veszélyesebb lenne a műtét. Illetve, hogy az se normális, hogy már 5 napja vérzek, mert hogy maximum 3 napig kellene, hogy vérezzek utána.

Viszont még mai napon is jött ki belőlem egy 5x1 cm-es nagy kemény csomódarab, tehát távoznak még belőlem darabok.

Nálatok az orvos mit mondott, ő is rögtön rávágta, hogy akkot műteni kell, vagy azt mondta, hogy várjatok még vele?

Azt érzem, hogy nagyon el lenne sietve és nem szeretném, hogy fölöslegesen műtsenek, mikor megvan ráaz esély, hogy magamtól kitisztulok. Én azt gondolom, hogyha még 1 hetet várnék vele, az nem lenne gond, de az orvos nagyon erősködött, hogy márpedig holnap kell műteni.


2018. márc. 20. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallgass az orvosra!
2018. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő az orvos, jobban tudja. Hallgasd rá.
2018. márc. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3 missed ab-om volt. Az elso ket alkalommal egy par ora leforgasa alatt kiurultem. Bar en mindket esetben 4-5 hetig vereztem, de nem volt darabos! Az ultrahangon megnezzet a doki es megalapitotta hogy nincs szukseg beavatkozasra. Az utolso alkalommal nem tisztultam ki termeszetes uton es az orvosom tanacsolta a beavatkozast.

En azt tanacsolom hogy hallgas az orvosra es ne varj a beavatkozasal, mert veszelyes ilyesmivel jatszani. Jobbulast kivanok!

2018. márc. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb minél hamarabb túlesni rajta,ne halogasd... Nekem is volt missed-ab... A 12 hetes genetikai UH-on derült ki,hogy kb.2 hete leállt a növésben,nem volt szívverés. Ha rajtam múlt volna rögtön megműtenek. De mivel péntek dél volt,hétfőn műtöttek. Az a két nap szörnyű volt,már maga a tudat,hogy mi van bennem... Azóta született három gyerekem,úton a negyedik.
2018. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne halogasd, felesleges! Senki sem szereti a műtéteket, de itt nem a kényelem a lényeg. Laikusként ne bíráld felül az orvost, feltehetőleg tudja az elfertőződés esélyeit, és el akarja kerülni.

Amúgy én mielőbb szeretnél túllenni a dolgon, nem hetekig "vetélgetni" ....az borzasztó lehet. Mihamarabb tiszta lapot akarnék, gyógyulni, erősödni.

2018. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyan spontan vetelesem, amikor elsore nem urult ki minden. Ez este volt, masnap reggel uh-n meg lattak bent mehnyalkahartyat foltokban es abban maradtunk, hogyha nincs problemam (laz, buzos folyas, hasonlok), akkor 4 nap mulva megyek vissza uh-ra. Belolem meg aznap kijott a maradek, ismet gircsoltem 2-3 oran at es erosebben vereztrm, majd mar alig, inkabb csak pecsetelto verzes volt. Uh-n is megerositette a doki, hogz kitisztultam. Szoval 4 napot kaptam, ha nincs panasz, ha van, akkor korhaz es mutet aznap.


De pl a tobbi spontan vetelesnel ahogy lezajlott alig vereztem. Gyrnge mensi jellegu ment at pecsetelesbe, egy-masfel hetig tartott csak.

Ha azota is erosen verzel, akkor inkabb callald a mutetet, mert az nem jo, legalabbis nekem tenyleg drasztikusan csokkent a verzes egy oran belul a veteles lezajlasa utan.

2018. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!