Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Aki mar esett att vetelesen...

Aki mar esett att vetelesen de ujra kismama lett, mert nemi eletet elni? Ha igen kb hanyadik hettol biztosan? Nem felt hogy ujra elvetelhet?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem éltünk nemi életet nehogy megismètlődjön, orvos is javasolta hogy inkább ne. Nem is érdekelt, a baba ezerszer fontosabb volt!
2018. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A masodik terhessegemnel majdnem 5 honapig randomszeruen vereztem es pecsetelgettem. Veszelyeztetett terhes voltam. Amire ez biztosan elmult, kiderult ket masik bajom. A doki ekkor mar zold utat.adott, de akkor.mar nem mertunk. A masodik es harmadik gyerekunknel viszont mar nem tartozkodtunk. Pontosabban a harmadiknal az elejen szex utan megint pecseteltem egy kicsit, akkor kellett 2 het szunetet tartani es utana is kicsit ovatoskodva mertunk, de aztan ez tobbet nem ismetlodott meg szerencsere.
2018. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Igen mertem.

Missed ab után 2 hónappal fogant meg a lányunk, végig szexeltünk. Ha egészséges, nem fog a szextől elmenni.

2018. jan. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 serenity* válasza:
62%
Csatlakozom a 3-ashoz, ugyanigy tortent nalunk is kiveve hogy kisfiu lett :)
2018. jan. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Vetélés utáni terhességem teljesen problémamentes volt, így szexeltünk végig. Következő babámnál hematómám volt, vérezgettem a 13. hétig, így csak utána mertünk, miután uh-on is megerősítették, hogy felszívódott a hematóma.
2018. jan. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Én most lettem újra állapotos, fél évvel a vetélés után. Őszintén megmondom, nagyon félve szeretkezünk, vagyis én...

Meg nem is olyan sűrűn, mint előtte. Egyik nap mondjuk nagyon elkapott a hév...

Igazából orvosom nem tiltotta, az előző vetélésem amúgy is valószínüleg tüdőszűrő sugárzása miatt következett be.( nem tudtam, hogy terhes vagyok es a munkahelyem elkuldott szűresre )

Én azt mondom kedves kérdező, hogy bárhogy is volt a vetélés, az ember picit túlaggódja a dolgokat, mikor újra teherbe esik. Legalabbis én ezt veszem észre magamon. Ott kb 5 hetes voltam mikor vérezni kezdtem. Most pénteken leszek 8 hetes és semmi barnázás, semmi vérzés...reménykedem, hogy minden rendben lesz es a szex végulis nem arthat neki, csak én szemelyszerint mar most óvom mindentől, belehalnék ha újra baj lenne.

Szóval én megertem azokat is akik egy vagy esetleg több veteles utan nem mernek kockaztatni.

2018. jan. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen sajnos nalunk is ez a helyzet hogy mar felek:/ en kb 6 hetes lehetek eddig semmi baj remelem nemis lessz. De majd doki meglatjuk mit mondd 2 het mulva. Illetve hat azert a 12.hetet be akarom tolteni. Enis ugy vagyok vele ha egeszseges nem megy el semmitol. Elvegre ennyi erobol a lepcsozes nem artana? Mert lepcsos hazba lakunk...:I
2018. jan. 24. 08:16
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

12het vegeig mondta az orvos hogy ne.

Utana mar szabadott ,eddig minden heten legalabb 5x voltunk egyutt es semmibaj. Felesleges 9honapig tartoztatni magatokat, ha egeszseges akkor itt marad. Eleg ha 12 hetig nem vagytok egyutt. De majd az orvos megmondja neked mi a jó!

2018. jan. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsö vagyok. 33 hetes es a spontan veteles utani 2.ciklusban ujra terhes lettem.

Elptte sokaig nem jott össze.

2018. jan. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 serenity* válasza:
76%
Na jo, bovebben: 2 sikertelen terhesseg utan elvegeztettunk mindenfele tesztet hogy minden rendben van e velem es a parommal is. Minden eredmeny tokeletes volt. Meg a mai orvostudomany sem tudja megmondani mi okozza a spontan vetelest.Ezert aztan 1ik doki biztosra megy es azt mondja ja,nuku szex,a masik meg hogy lehet de esszel. Nekem 4 orvosom volt es ok a lehet de esszel-t javasoltak. En is borzasztoan feltettem a babamat mar akkor amikor a poztiv terhessegi tesztre pillantottam.Az addigi sportos eletemet (futas,fallabda,bicikli) felvaltotta a setalas mert bar a dokik mondtak hogy azt is lehet esszel en ugy dontottem hogy csak seta. Bar konnyu mondani annak aki mar vetelt el korabban hogy ne izguljon/idegeskedjen, en megiscsak azt tudnam javasolni hogy minimalizalja a stresszt amennyire csak tole telik, relaxaljon,mozogjon( seta,uszas,tai chi stb,konnyu sportok),hallgasson zenet( komoly,chillout),es csinaljon olyan dolgokat amik boldogga teszik(ideertve a finom,erzeki szexet is).Ami jo a mamanak jo a babanak is :)
2018. jan. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!