Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés vagy csak erőss...

Vetélés vagy csak erőss menstruáció?

Figyelt kérdés
Késett a menstruációm 47 napos lett a ciklusom. 48.nap megjött nagyon sok van.Az első és a második napon nagyon darabos volt.Várok még 2 napot mivel én úgy tudom hogy aki elvetélt nem múlik el a menstruációja. Tapasztalatokat,tanácsokat szívesen elfogadok. Félek,hogy baj van
2018. ápr. 6. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Késett 2-3 hetet, de nem teszteltél egyszer sem? Senki nem lát beléd, nem tudhatjuk mi történik.
2018. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelj egyet, ha terhes voltál akkor még kimutatja. Ha pozitív azért menj el egy uh-ra ha el is vételtél megnézik, hogy kiürültél-e teljesen.
2018. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3 nap késésnél volt egy negatív tesztem.Az orvostól kértem időpontot de mivel nem csak én vagyok a világon később adott időpontot.Mivel megjött törölve lett az időpontom.Nem azt kértem,hogy láss belém!A kérdésem után oda van írva,hogy tapasztalatokat,tanácsokat szivesen elfogadok!
2018. ápr. 6. 23:00
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2 köszönöm szépen a válaszod.Mindenkép megyek orvoshoz,mennem is kellet volna jövő hónapban csak most ez a ciklus bekavart
2018. ápr. 6. 23:05
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Igazan nincsmit! Nem kell félned, én átestem egy spontán vetélésen.. iszonyat görcsöltem (vajúdtam) 3 óra hosszán át tartott és tenyérnyi darabok távoztak eléggé hasonlított a csirkemájhoz.
2018. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha korai vetélés is volt, akkor szépen kiürül magától, de biztos ami biztos nézzék meg.. bajod tényleg nem lehet mert nekem is 2 hét volt mire megnéztek, hogy kiürültél-e teljesen.
2018. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kicsi megnyugodtam.A te esetedet olvasva nállam nincs ekkora "baj".Görcsölök de nem kibirhatatlan.A darabkák is már tegnap alíg voltak ma már nincs is.Nagyon remélem hogy csak egy erőss menstruáció.Első babával próbálkozunk lassan 1 éve,kezdtem örülni mikor késett de ez hamar kudarcba fulladt
2018. ápr. 6. 23:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves 7 köszönöm szépen a válaszod.
2018. ápr. 6. 23:35
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat 6#
2018. ápr. 6. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!