Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Korai vetélés! Akkor már...

Korai vetélés! Akkor már minden rendben?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2-3 hetes lehetett a magzatom, fogalmam sem volt, hogy terhes voltam.

4 napja vettem be egy esemény utáni tablettát, azóta vérzem, azonban ma szinte ömlött belőlem a vér és napok óta borzalmasan görcsöltem is és nyálkát is fel lehet fedezni a vérben. Kb. 2-3 hete volt egy nagyon rövid vétekezés nélküli szeretkezés, ezért gonolom, hogy akkor foganhatott. Az esemény utáni tablettát pedig azért vettem be, mert történt egy kis baleset a gumival. Soha életemben nem véreztem ennyire mint az elmúlt 2 napban. Azonban a vérzés enyhülni kezd, valamint a görcsök is abbamaradtak/enyhülnek. Ez azt jelenti, hogy teljesen kiürült és nincsen gond?


2018. jún. 1. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vetéltél el.

Az esemény utáni nem okoz vetélést.

2018. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mégis miből gondolod, hogy egyáltalán terhes voltál?....
2018. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%

Ez már kemény konolyan mondom!

Mi a f...znak dugtok ha ennyire analfabéták vagytok???

Ezt értem rád is kérdező meg az oldalon szereplő baromra akik 5 percenként kiírják a bolond kérdésüket.



Esemény utáni tabletta 72 óráig hat aktus után.

Ha hetekkel később hatna senki nem menne abortuszra mert otthon elintézné egy gyógyszerrel.

2018. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3.jol irta. Olvasd el:

[link]


Siman a hormontartalmu gyogyszer kicsit felboritja a ciklust es azert lehet most erosebb verzesed. De nem.kizart, ha kesett a menszeszed es most szokatlanul eros, hogy megis valami elindult, de nem maradt meg.

Ha nem csinaltal tesztet, akkor ez csak talalgatas!!!

Ha nagyon akarod tudni menj el dokihoz vagy maganvervetelre es nezess hcg szintet. De ha ugyse akartad, akkor meg miert izgat???

2018. jún. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!