Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi történhetett? Volt aki...

Mi történhetett? Volt aki ilyesmit tapasztalt? Mi történt? Elmehet a baba? Volt akinek ilyen után minden rendben volt?

Figyelt kérdés

Feleségem ma hajnalban került kórházba alhasi fájdalmakkal,hányingerrel.7 hetes 5 napos terhes.Elmondása szerint szúrt a hasa nagyon és nagyon hányingere volt,hányt is és nagyon sápadt az arca,de más nem.Bevittem a kórházba(mivel a dokit hiába hívtuk volna azt mondta szerinte ez nem sürgős eset,majd elmúlik ne "majrézzunk".Ha mégsem vagy vérzik,hívjunk mentőt.).A kórházban hiába kérdezem az orvost,az ápolót senki nem mondott semmit a vizsgálatok után hanem elhajtottak haza mondva "Ha valamit tudunk vagy valami történik értesítjük".Úgyhogy elküldtek haza a pics*ba szépen szólva.

Kétségbeesésemben a neten kezdtem keresgélni,de rosszabbnál rosszabb dolgokat találtam,aludni képtelen vagyok.

Kérem olyan írjon,aki tapasztalt hasonló fájdalmakat és mondjátok el mi lett a vége!

Volt egy terhesség már amit elvesztettünk ikrekkel,nem szeretnénk újra...



2015. nov. 21. 04:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Pedig sanszons,hogy vetélés. Nekem is ìgy kezdődött,fàjdalom és hànyunger,hànyàs. Aztàn vérzés. Ha ez nincs akkor azért van remény.


Baràtnőm pl görcsökkel kòrhàzba került,de semmi baj nem volt a babàval.


Kitartàs és szorìtok,hogy minden rendben legyen.

2015. nov. 21. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem gyenge vérzéssel kezdődött, aztán estére görcsölni kezdtem. A dokim azt mondta, ennél több vérrel és több görccsel is maradt már meg embrió, úgyhogy előre ne aggódj! Tudom, milyen borzalmas neked, a férjem végigbőgte az egészet (ő velem volt végig itthon). Szurkolunk!
2015. nov. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudsz valamit?!
2015. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre semmi.Azt mondja a doki minden rendben,de bent megfigyelik még,nem történik-e valami.Mintha azt várná mikor jö valami probléma komolyan.Ha megtudok valami konkrétat szólók,annak aki szeretné tudni mi a helyzet.
2015. nov. 21. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem aki válaszolt mindenki szeretné tudni!És persze megy a DRUKK!
2015. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez jo hir :) Minden rendben lesz!!
2015. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat és hogy drukkoltok!

Az orvos szerint minden rendben van,a picinek erős kis szíve van,stram baba,nem lát semmi problémát.Valami téves riasztás lehetett,én meg már komolyan kikészültem.Köszönöm mindenkinek a kedvességet!

2015. nov. 21. 22:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már,minden jó érzésű ember drukkol!Hála az Égnek,hogy minden oké!
2015. nov. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!