Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Az apranax 275mg tenyleg...

Az apranax 275mg tenyleg vetelest okzhat? Vetelt mar el valaki tole nadj isten!

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem abortusztabletta. Muszáj leszel dokihoz menni!
2018. jún. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem abortusz tablettakent szeretnem hasznalni hanem hogy elmehet e tole a baba szedhetem e terhesseg mellett ? Nem szeretnem ha elmenne! Ne adj istent akkartam irni a kerdesbe csam felre nyomtam :/
2018. jún. 27. 20:55
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem lehet szedni terhesen.
2018. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz tőle elvetélni, de a szedése nem javasolt, mert nem tudni, hogy hosszú távon mit okoz a magzatnak.

Mennyi idős terhes vagy? Mire szeded? Mennyit vettél be?

2018. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A non-szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszerek mint az Apranax szedése nem javasolt várandóság alatt, mert ún. teratogén, magzatkárosító hatással bír. Ha mindenképp fájdalomcsillapítóra van szükséged, inkább konzultálj a kezelőorvosoddal :)
2018. júl. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bari444 ***** válasza:

Csak Rupophent szabad szedni terhesség alatt fájdalomcsillapítóként.

Hogy a magzat károsodott-e egyáltalán (egyáltalán nem biztos) illetve ha szegény igen, akkor mennyire, az függ attól, hogy mennyit szedtél be a gyógyszerből, hányadik hétben vagy. Mindenképp helezd a nőgyógyásznak, hogy szedtél ilyen gyógyszert, meg foga mondani, hogy van-e teendő.

2018. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Naproxen egy nsaid

A 3 trimeszterben veszelyes mert magzat duktusza nyitva marad tole

Terhesseg alatt nem okoz vetelest de nem ajanlott

2018. júl. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!