Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Azért vetéltem el mert veszeke...

Azért vetéltem el mert veszekedtem, kiabáltam a férjemmel?

Figyelt kérdés

Már kibékültünk.

Nagyon összevesztünk, olyanokat kiabáltam h minek nekünk gyerek ha utál..

Utána sírtam sokáig. És elkedtem vérezni nagyon.


2018. júl. 26. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok embert ert trauma terhesseg alatt pl halal eset es nem lesz semmi baj.

Ha emiatt elment a baba akkor valoszinuleg ez bekovetkezett volna sajnos. Mindesetre kerulni kell a stresszt.

2018. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell ertenem az első hozzaszoloval.Valoszinuleg mindenképpen megtörtént volna.Sajnalom.
2018. júl. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, de váljatok el mielőbb. Ez már nem lesz jó, és ide nem kell gyerek.
2018. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Egyet értek a hármas válaszolóval, hagyjátok egymást, nincs közös jövőtök.
2018. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem csináltál semmi rosszat! Nyilván jobb, ha nyugodt vagy, de ennyitől nem lehet baja egy egyébként jól fejlődő babának. Sajnálom!
2018. júl. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem. De minek kiabálsz rá ilyesmit? Ez nagyon rosszul tud esni egy pasinak hiszen nem ezért vett feleségül téged.


42F

2018. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem amikor az emberek veszekednek sok olyasmit vágnak a másik fejéhez amiről tudják hogy na ez nagyon megbántja őket. Pláne teli hormonokkal. Szóval ez ökörseg hogy "hú veszekedtetek? Válj el!!"


És sajnos abban sem értek egyet hogy amúgyis elment volna. Igen, a háború alatt is születtek gyerekek, de a szervezeteink nem egyformák. Igen, okozhat bajt ha valaki olyan szinten felnyomja a vérnyomását hogy ordít, őrjöng esetleg veszekedés közben.

2018. júl. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kizártnak tartom, hogy egy veszekedésből vetélés legyen.

Terhesség alatt szinte minden nő sokkal labilisabb (persze gyakoris szuperanyukák kivételek....), tehát sokkal több és élesebb veszekedésben vannak benne, mint egyébként. Ha ettől nagy eséllyel vetélnének el a nők, akkor rég kihalt volna az emberiség.

2018. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne keress okokat. Főleg ne ilyeneket.

Bízom benne, hogy legközelebb több szerencséd lesz.

2018. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!