Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiabáltam a gyerekkel, rossz...

Kiabáltam a gyerekkel, rossz anya lesz belőlem? Többi lent

Figyelt kérdés

28 hetes kismama vagyok, ezen a héten nálam vannak a nővérem gyerekei 14 éves fiu, és 7 éves kislány

Este a kislányt fürdettem, mostam a haját, de nem nagyon engedte leöblíteni,elkezdett hisztizni, probáltam győzködni, de végül elpattan a cérna és elkezdtem vele kiabálni, erre ő mégjobban elkezdett sírni meg, hisztizni. Istenem olyan düh elkapott. Megijedtem magamtól, rögtön észbe kaptam, h ur isten mit művelek, hisz kiabálok vele mikor fél, és pont meg kellene myugtatnom őt. Most szörnyű lelkiismeret furdaláson van. Végül mikor látta, h én is lehiggadok,akkor engedte, hogy leöblítsem a haját, és bocsánatot kért, h hisztizett, én meg bocsánatot kértem, h kiabáltam vele. Majd áttöleltem és elmobdtam neki, h nagyon szeretem, Most annyira lelkiismeret furdalásom van, nem ismerek magamra, ugy sajnálom szegénykémet, hisz ugy szeretnek engem és én is őket. Most attól félek, h mi lesz, h ha nem lesz türelmem majd az én babámhoz, és máskor is elönti a fejem a düh. Eddig olyan jol tudtam kezelni helyzeteket. Most nagyon megijedtem magamtól.

Mit szóltok, más is volt már így?



#Dùh #kiabálás a gyerekkel
2018. jan. 24. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze van ez így, lesz is, ettől még nem leszel rossz szülő, emberek vagyunk.
2018. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Aki attól fél, hogy rossz anya lesz, az csak jó anya lesz :) A rossz anyák magabiztosak, soha az életben fel sem merül bennük az a gondolat, hogy valamit elszúrhatnak.
2018. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lehet, h most még a terhességi hormonok is közrejátszanak az indulataimban. Ahh mindent megteszek, h nehogy valami hárpia anya legyen belőlem.
2018. jan. 24. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Napi szinten gyötörnek engem is ilyen gondolatok...pedig én már kétgyermekes anyuka vagyok. Ritkán (hál' istennek), de elszakad nálam is a cérna, olyankor felemelem a hangom, pedig fontosnak tartom, hogy higgadtan tudjam kezelni a legdurvább dackorszakot is.

A családom szerint nem baj, én is ember vagyok, nem árt, ha látják a gyerekeim, hogy túlfeszítették a húrt.

Jó anya leszel, tudsz majd uralkodni magadon, mert imádni fogod a gyermeked, és tudni fogod, hogy úgy a helyes. Ha mégis néha elgurul a gyógyszered, talán nem is baj, inkább egy kiabálás, mint egy agyvérzés (a sok indulat visszatartása, elfojtása miatt(.

2018. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Hú, és még mennyit fogsz ordibálni a saját gyerekeddel!!! :DDD


Nyugi, ez normális, minden szülő átéli ezeket.

2018. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%
Pontosan ugyanígy lesz a sajátoddal ;)
2018. jan. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez csak ízelítő volt :) számtalan ilyen helyzet lesz még. Amikor már hónapok óta nem alszol, tele a bugyrod az egésszel, stb. Ilyen az élet.
2018. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van ez így, néha én is kiabálok az unokahgommal, mikor már nagyon sok a "hercegnősködés".


Érdekes, az első emeltebb hangnemre befejezi.

2018. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!