Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek ez az érzés...

Szerintetek ez az érzés "megengedett"?

Figyelt kérdés
4 hónapja volt missed ab műtétem, 11 hetesen halt meg a kisbabánk :( Azóta kicsit enyhült a fájdalom és lassan belekezdhetünk a babaprojektbe is, bár a menstruáció 40 naponta jön meg, nem akar beállni... Szóval az az érzésem és sokat gondolkodom rajta hogy vajon normális e ez, hogy a terhes nőket kerülöm, nem tudok örülni ha valaki bejelenti hogy babár vár és amitől a legjobban félek, hogy a sógornőm bármikor bejelentheti mert ezerrel rajta vannak a témán :/ Próbálok jókedvvel hozzáállni de nem tudok örülni más örömének :( Van ezzel más is így?
2018. aug. 28. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Normális, egyáltalán nem vagy vele egyedül. Ha valaki elveszítette egy szerettét, még azért is haragszik, hogy szépek a rózsák. Én a férjemet vesztettem el, és kifejezetten nehezemre esik a boldog, ölelkező párokat nézni.
2018. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Persze, ez egy gyászfolyamat, természetes, amit most érzel. Kell neki időt hagyni, hogy elmúljon. Éld meg, aztán engedd el. Ne rágd magad és főleg ne hibáztasd magad a negatív érzéseidért. Bízom benne, hogy hamarosan összejön a másik baba, és benne nagyon sok örömöd lessz!
2018. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen normális! Én is így éreztem, amikor elveszítettük a 7 hetes embriónkat. Azt hittem, soha nem fog elmúlni.

Egy ideig nem is akartam próbálkozni újra, aztán mégis belevágtunk, de nem jött a baba mindaddig, amíg magamban le nem tisztáztam/ el nem engedtem a kis lelkét. Következő hónapban megfogant a kislányunk.

Ne érezz bűntudatod és adj időt magadnak, hogy meggyászold a babát. Kitartást!

2018. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy normális!

Nekem csak akkor enyhült a fájdalom, mikor megfogant a kisfiam.

De az már rögtön a következő hónapban megtörtént.

2018. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Természetes hogy így érzel. De legyél pozitív... hamarosan majd új kis élet költözik be a pocakodba. Nekem 2 éve volt vetélésem.. 1 év elég durva depi kísérte...aztán elengetem Őt. Viszont 2 év is kevés hozzá higy ne essen rosszul ha kiderül ismerősökről hogy babát várnak... 2 hete is volt egy ismerős..bejelentették hogy megint várandós.... minden évben jön egy majd nem..ami nem gond mert jól élnek..csak megint kitört rajtam a hiszti..már tudja a férjem ilyenkor nekem vége...irigy vagyok..ennyi.. sajnos úgy alakult hogy nem lehet több gyerekünk..ezen semmi sem változtathat ..és dühít..sajna...és nem tudok örülni ha a másik meg szülhet..évente...
2018. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!