Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Középidős, vagy nagyobb...

Középidős, vagy nagyobb magzat elvesztése után melyik érzés volt benned erősebb?

Figyelt kérdés

1. ahogy letelik a 3 hónap, akkor azonnal belevágni egy újabb projektbe

vagy

2. annyira megviselt, és úgy érzed, hogy már nem is akarsz babát (félsz esetleg egy újabb tragédiától)


2014. okt. 29. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2.
2014. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:((
2014. okt. 29. 22:17
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szívem szerint? 1 Eszem szerint 2!!!!!

Nem is az, hogy nem szeretnék, bár ez is sokat forgott a gondolataimban, hanem az, hogy nem tudom hogy mikor. Nem dolgoztam még fel a történteket és tényleg vannak még eléggé komoly visszaeséseim. Márpedig ezt nem lehet magabiztos egészséges lélek és ész nélkül vállalni (tudom, hogy nehéz terhességnek nézek elébe.) De nagyon szeretnék és úgy érzem, hogy tartozom Neki, a családomnak és magamnak is azzal, hogy megpróbálom és minden tőlem telhetőt megteszek annak érdekében, hogy minden rendben legyen.

2014. nov. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, fontos az egészséges lélek!!!
2014. nov. 1. 14:59
 5/13 anonim ***** válasza:
2
2014. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha a szívemre hallgatnék, 1. Ha az eszemre hallgatnék, 2. Sajnos még a másodiknál tartok, túl friss az emlék.... még csak 6 hónapja, kislányom egészséges majdnem 21 hetes baba volt! Remélem hamar túljutok az egészen.... igaz, nekünk nem 3 hónapot mondtak, hanem fél évet...aktuális lenne, de még nem megy...nekem, nem!
2014. nov. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szia, en 29 hetesen vesztettem el a magzatom. szerencsre maga a szules es a tole valo elbuzsuzas szinte szep elmenykent van bennem. Angliaban elunk, itt adtak lehetoseget elbucsuzni tole, keszietettk fotokat rola, behoztak aszules utan hogy a karunkba vegyuk, megsimogassuk. Volt rendes temetese, hivatalos szertartas. Mindez segitett. 2 honapja tortent es soha nem volt bennem kerdes, hogy szeretnek ujra belevagni. Hiszen szeretnek gyermeket!! Es ez a legfontosabb. addig probalkozunk amig emberileg es fizikailag lehetseges. jovore toltom a 40-et, szoval sok idonk nincs a varakozasra. Mi 3 honapot terveztunk varni, 3 teljes ciklust es amint megtudjuk januar vegen a boncolasi eredmenyeket, belevagunk ujra. Kivizsgalas nelkul en nem javaslom senkinek, jobb bizonyos tenyezoket kizarni, megha sokszor nem is tudjak a pontos okot megmondani.
2014. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mi is kivárjuk a 3 ciklust, ami pont most fog letelni (ma jött meg). Szerencsére a szülés után szépen visszaállt a szabályos ciklusom és mind a 3 hónapban napra pontosan jött meg. Szerintem a testem jelzi, hogy felkészült egy újabb kisbaba befogadására. A lelkem is rendben van a körülményekhez képest, hiszen szépen elengedtem Őt, bár elfelejteni soha nem fogom (és nem is akarom). Ő már örökké a mi 22 hetes magzatgyermekünk lesz. :(

Sok sikert Nektek kedves utolsó válaszoló!

2014. dec. 11. 22:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Bocsánat, hogy belekérdezek: a kérdés feltevése óta hogy vagytok?
2015. jan. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nekem a december ingadozó volt a karácsony miatt. A január eleje szomorkás, néha sírós, lelkileg nehéz. Minden nap eszembe jut, most kellene a 39. hétben járnom...


És Ti?

2015. jan. 18. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!