Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miért nem érti meg senki hogy...

Miért nem érti meg senki hogy nem akarok erről beszélni? És hagyjanak már békén.24N

Figyelt kérdés
Elvetéltem. Mindenki jön h mennyire sajnalja..mi törtent.. Munkahelyemen is mindenki bámult ma.
2018. szept. 10. 22:24
 1/7 anonim válasza:
53%
Sokan szeretnek olyan dolgokba beleszólni amire semmiféle rálátásuk sincs,sajnos ilyem a világ
2018. szept. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Sajnálom!

Sajnos sokan nem tudják, hogy kezeljék az ilyesmit rendesen. Van aki simán tapintatlan, van, aki úgy érzi, avval is rosszat tesz, ha nem hozza szóba, hátha azt hiszed, hogy érzéketlen veled szemben, vagy nem szeretné felajánlani a támogatását.

Voltam már hasonló helyzetben. Nehéz úgy biztosítani valakit az együttérzésről, hogy ne legyen tolakodó, de azért kedves gesztus legyen.

Jobb talán nem mondani semmit.

Akik veled beszélni akarnak, jóindulatból vagy kíváncsiságból? Aki caak platykaéhes, azt velősebben elküldheted.

Sajnos erre a 12. hétig van magas esély, mi addig el se mondtuk.

2018. szept. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Sajnálom. A legtöbben csak szeretnek pletykálni, nem segíteni akarnak. Mondd meg nekik hogy menjenek a fenébe.
2018. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Hány hetes voltál?
2018. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Mert tapintatlanok es a sajat kivancsisaguk fontosabb,mint barmi mas vagy szimplan nem tudjak,hogy kezelni a helyzetet es azt hiszik,hogy ha erdeklodest mutatnak akkor jobban erzed magad tole.


Ha legkozelebb megkerdezik mi tortent siman mondd meg,hogy nem szeretnel rola beszelni es ennyi.


Nem tudom hany hetes voltal de legkozelebb ameddig tudod inkabb tartsd magadban,en sem szivesen avattam be senkit pont ezert. Nyilvan van egy pont,mikor mar nem lehet titkolni de addigra azert mar eleg stabil szokott lenni.


Kitartast neked!

2018. szept. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

MIért gondolja itt mindenki hogy csak pletykavágyból sajnálkoznak? Lehet tényleg így éreznek és szeretnék a kérdezőt biztosítani róla. Ha csak ennyit mondanak, és nem erőltetik a dolgot nincs ezzel semmi baj.


Mikor barátnőm elvetélt, én is ezt mondtam neki, de nem faggattam. Mondtam hogy ha bármikor szeretne róla beszélni szóljon. Azt mondta nem szeretne. Megértettem. Pár hét múlva éjszaka sírva hívott fel hogy muszáj beszélnie. Átmentem. És meg se fordult a fejemben hogy pletykáljak, hanem tényleg sajnáltam, hiszen én is átéltem nem egyszer.

2018. szept. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez elkerülhetetlen 😞 Lehet h csak segíteni akarnak, nyilván van aki csak rossz indulató, v pletykára éhes.

Nekem ma volt az első napom melóban a vetélésem után. Szörnyű volt 😖.

Van aki csak odajött megkérdezni h hogy h itt vok.

(Nálunk mihelyt pozi a teszt elmegy a kismama tpre, mert fokozottan veszélyes a munkahely) szóval mivel a főnökeimnek elmondtam h mi a szitu és a közvetlen kollégáim is tudták h szetetnénk már babát, így nyilván futótűzként terjedt a hír....

Szóval azért ne gondolja mindenki h a felhőtlen öröm miatt fűnek fánk elmeséli az ember a dolgot.

2018. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!