Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, ti is gondolkodtok...

Kismamák, ti is gondolkodtok ezen? A kérdésemmel nem idegesíteni akarok senki, biztos unjátok is, de kíváncsi vagyok. Lehordás nem kell, csak a vélemény.

Figyelt kérdés

Én néha gondolkodóba esek emiatt a h1n1 miatt.Ti nem ?Szövődmény.....stb, annyi mindent hallani újra.

Én már azon is gondolkodom, hogy inkább felhagyok a babaprojekttel.Pedig oltattam is pont azért mert babát akarunk.Vagy ez azért túlzás?(van már 2 gyerekem)


2010. jan. 16. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyj fel a baba projektel.Ugyis minden évben van valami,hol ez hol madárinfluenza stb.Én nem vagyok beoltva,sokáig gondolkoztam rajta,de mivel itt a baba a pocimban nem mertem oltatni.Decemberben paráztam nagyon,most már annyira nem,túl lett ez kicsit lihegve,bár tény hogy haltak meg emberek,de viszont minden másban is amiről ugye nem irnak.Én emiatt próbálkoznék,főleg hogy oltva is vagy.22 hetes kismama
2010. jan. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Én is csak a babaprojekt miatt oltattam, de ennél többet nem tehetek, mi próbálkozunk :)
2010. jan. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyj fel a próbálkozással. Pláne ha be vagy oltva. Sok sikert
2010. jan. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a babaprojekt miatt oltattam be magam, többet nem tehetek, de így legalább megnyugtattam magam, hogy mindent megtettem annak érdekében, hogy se nekem, se a babának ne legyen baja.
2010. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

az elsö válaszolónak igaza van! Én és a párom sem vagyunk beoltva H1N1 ellen mégsem lesz semmi bajunk. Anno a madárinfluenza és kergemarhakór ellen sem oltattunk mégis élünk. Így van ezek divatbetegségek! Felkap valamit a média,és ezzel ijesztgetik az embereket. Sz@rban van az egészségügy ezért mondják, hogy mindenki oltasson x ezer forintért. Hát én biztos nem fogok! Pl. rákban naponta többen halnak meg mint a H1N1 miatt összesen! Ezért tényleg ne álljatok le a babaprojecttel!! Hidd el nem lesz baj!:)

22/L 5 hetes

2010. jan. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amióta kiderült a H1N1, kb hatvan ember halt bele a betegségbe, tegyük hozzá, hogy a legtöbb kórelőzményéről nem volt szó, csak annyit mondtak, hogy meghalt. Aztán olyanok is meghaltak, akik be voltak oltva. Meg olyanok is, akik nem voltak terhesek, és persze terhesek is. Szerintem ha veszünk egy átlag lakossági statisztikát, akkor nagyjából egyenlő arányban betegedhettek-halhattak meg minden kategóriából. Tény, hogy a kismama szervezete terhesség alatt kicsit jobban le van terhelve, mint általában, de ez ellen lehet védekezni vitaminokkal. És azt se felejtsük el, hogy ott az orr-száj kendő is.

Még egy adalék: amikor bejött a nagy hideg, egy éjszaka majd' huszan (!) haltak meg, mert megfagytak az utcán. Ha gondolod, oltasd be magad, bajod nem lesz tőle, de ha nem oltatod be magad, akkor meg szedj sok vitamint, mozogj, élj egészségesen, és akkor nem lesz gond a terhességeddel. Szerintem hajrá! :)

2010. jan. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem túlzás.mindíg is voltak és lesznek is külömböző vírusok.akkor az ember soha ne vállaljon babát??én terhes vagyok,és eszem ágában sem volt magam beoltatni eddig,és ezután sem fogom,és még sem vagyok megilyedve.


22 hetes km

2010. jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!