Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. után kinek mikor...

Missed ab. után kinek mikor sikerült a következő baba? Mikor fordultatok először orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nekem márciusban volt missed ab-om, elhalt a terhesség a 6. héten, először még volt szabályos petezsák, benne embrió, bár szívhang nem, 1 hét múlva már csak petezsák, mire elintéztem a papírokat a műtéthez, már szabálytalan petezsák volt. 10 hetesen volt meg a műtét. 3 hónapot mondott a doki, hogy annyit várjunk, utána újra próbálkozhatunk. Most úgy néz ki, hogy összejött, szept. 8-án kellett volna megjönnie, de azóta sincs semmi, kedden halvány pozi tesztem volt, azóta nem teszteltem, nem merem beleélni magam.
2018. szept. 13. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen volt vetelesem, es masfel honap mulva pozit teszteltem:)

Mar 2,5 eves!

2018. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Decemberben volt missed abom,áprilisban már terhes voltam,a missed első év forduloján szültem a lányomat,koraszülött lett.
2018. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elég 1 vérzést megvárni a műtét után, utána már lehet próbálkozni, nekem ezt mondták.

Műtét után egyszer megjött, utána már nem, mert terhes lettem.

2018. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Műtét után két menstruáció volt, aztán terhes lettem.

Ugyanúgy 8 hetesen mentem orvoshoz, mint előtte. Semmi gond nem volt, már másfél éves.

2018. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

9-10 hetesen volt missed abom. 2 mensit vártunk, aztán rögtön pozit teszteltem, most 21 hetes kismama vagyok és minden a legnagyobb rendben :)

7 hetesen mentem először dokihoz, volt szívhang.

2018. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!