Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy hete volt missed ab-om.11+...

Egy hete volt missed ab-om.11+4napos voltam. Ki meddig várt az újabb próbálkozással?

Figyelt kérdés
Egyből összejött a baba? Milyen vitamint szedtetek? Kiderült, hogy miért törtènt a vetèlès?
2018. szept. 20. 11:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ez már a 4.hónap, de még semmi.
2018. szept. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi fél évet vártunk. Annyi idő kellett, hogy feldolgozzam. Fél év után azonnal összejött.(mi is meglepődtünk rajta)

Nem szedtem semmilyen vitamint és nem derült ki, hogy mitől halt el az előző terhesség, de mivel ez volt az első, így elkönyveltem magamban, hogy ennek így kellett lennie.

2018. szept. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 mensi után azonnal összejött. Jelenleg 22 hetes kismama vagyok. Nem tudni, hogy miért halt el a baba, valószínűleg kromoszóma rendellenesség volt.

Ugyanazokat a vitaminokat szedtem amit akkor is - multivitamin, E-vitamin, folsav.

Kívánom a legjobbakat!

2018. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fel eve volt a missed ab-om amit muvileg fejeztek be, azota volt egy kemiai terhessegem. Teljeskoru kivizsgalason tul vagyunk es egeszsegesek vagyunk, a baba megsem sikerul.
2018. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen vetéltem el, tavaly márciusban. Júliustól már próbálkoztunk úgy, hogy volt még egy méhműtétem is májusban. A kislányom októberben fogant, és júliusban megszületett 😊
2018. szept. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 10 hetesen, márciusban volt missed ab-om, de a terhesség a 6. hétben megszakadt. Nem derült ki, hogy miért. 4 héttel később voltam kontrollon, ott mondta a doki, hogy 3 hónapot várjunk a műtét után, onnantól próbálkozhatunk. Augusztusban összejött, most vagyok 7 hetes, dokihoz jövőhéten megyek, remélem most minden rendben lesz. Csak folsavat szedek, semmi mást.
2018. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!