Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha valaki elvetél nem kell...

Ha valaki elvetél nem kell azonnal orvoshoz menni amikor vérzik?

Figyelt kérdés
Elkezdtem vérezni felhívtam az orvost és azt mondta nemkell bemennem. De miert?
2018. nov. 5. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Minden esetben fogadniuk kell,mikor kismama vagy és vérzel. Menj be az ügyeletes kórházba,el kell lássanak. Gondolom az volna a cél,hogy megmaradjon a terhesség. Egyáltalán nem biztos, hogy vetélsz,de hogy lehet ezt megállapítani vizsgálat,es uh nélkül?

Lehetsz méhen kívüli terhes is, reggelre belehalhatsz. Szerintem indulj és verd a pultot.

Hány hetes vagy? Veszélyeztetett?

2018. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
6 hetes vagyok. Nem veszélyeztetett
2018. nov. 5. 23:33
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem menj be most. Első körben néznek egy Hcg-t meg egy ultrahangot. Ha élő terhesség előfordul,hogy befektetnek,megtámogatnak gyógyszerrel,stb és megmaradhat az embrió.

Bár én ne oskodjak,szerdán kezdtem verezni és pénteken mentem be. De én sajnos tapasztalt abortáló vagyok.

2018. nov. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Mi újság kérdező? Látott orvos?
2018. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál még tegnap este megvizsgáltak. Nem maradt meg a baba
2018. nov. 6. 22:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnalom :(
2018. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos rohadt gyakran előfordul, nem is gondolná az ember. Fel a fejjel. Vártok egy picit aztán belevágtok újra.
2018. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!