Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Kb 8. heti missed ab után...

Kb 8. heti missed ab után milyen vetélésre számíthat az ember?

Figyelt kérdés

Ma kevés véres nyák miatt bementem az ügyeletre, ahol az UH-n már nem lehetett látni az embriót, csak a kb 3,5 cm-es petezsákot. :-( Hétfőn megyek a saját dokimhoz.

Ha magától megindul a vetélés mennyire lesz vajon nehéz lefolyású? Van két kisiskolás gyerekem, leginkább miattuk aggódom, mert segítségem nincs nagyon... Férjem nem tud ezért sok napot itthon maradni, nagyszülők távol...

Ha szerencsém van a korai stádium miatt erősebb menzesz-szerűre számíthatok, ahol elég betéteket cserélnem...? Vagy hogy kell elképzelni, hogy fog lezajlani vajon? Napokig-hetekig várni, hogy beindul-e, és akkor is, hogyan tovább..?

Köszönöm a segítséget :-(


2018. nov. 24. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom..

Nekem 5 hetesen indult be a vetélés tavaly magától.

Először kevés vér,aztán egyre több..óránként betétet cseréltem.

Folyton a mosdóba rohangáltam,aztán egyszer csak kiesett a petezsák..aztán olyan görcseim lettek mint kb.szülésnél

Egész éjjel alig aludtam,de reggelre jobb lett..

Utána rendes mensis vérzésem volt.

Ha nem indul be akkor műtét..

Sajnos abba is volt részem..

2018. nov. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 8-12 het kozottiek voltak (1 mutet es 3 termeszetes veteles).

Mindig pecsetelo/gyenge verzessel kezdodott, amibol egy heten belul veteles lett. Hirtelen kezdtem gorcsolni, a verzes is megindult erosen.

Nekem altalaban 1-4 oran at tartott (valtozo) es rendesen osszehuzodasaim voltak x idonkent, mint vajudaskor, ilyenkor loketszeruen tavozott a ver is. (Nem fajt annyira, mint a vajudas durva resze, de azert elegge fajdalmas volt.)

Az elsonel meg szorakoztam az elejen a betetcserevel, de azutan inkabb a kadba koltoztem ruha nelkul, annyira vereztem. Vizbe ulni nem szabad, de engedtem a vizet a derekamra/hasamra es guggoltam, ez valamit segitett es “tisztabb” is volt igy, mint betettel. Szerintem azt 5 percenkent cserelhettem volna. Ez addig tartott, amig az embrio tavozott (petezsakkal egyutt), utana hirtelen megszunt a fajdalom es a verzes normalizalodott, mensi szeru lett es folyamatosan csokkent. Utana meg elofordult 2-3 napig, hogy osszehuzodasaim voltak rovidebb ideig, ilyenkor meg felerosodott a verzes, darabos is volt neha.

Nekem uh-n neztek kozben tobbszor, hogy tisztulok-e rendesen,


Nem mondom, hogy neked is ilyen lesz, de azert arra keszuljetek, hogy segitsegre szukseged lehet. Nem napokig, mert tenyleg csak addig faj, amig lezajlik a veteles, utana minden normalis.

Viszont ha epp akkor indul meg, amikor pl a gyerekekert kellene menned suliba, vagy hasonlo, akkor legyen valaki, aki helyetted ertuk megy. Nekem szerencsem volt, mert ketszer otthon voltam epp, amikor elkezdodott, de egyik alkalommal epp a gyerekekert mentem es a suli elott meg a kocsiban ultem, amikor elkezdodott. Annyira gorcsoltem, hogy nem tudtam besetalni ertuk, a verzes is megindult. Egy pledet raktam magam ala az ulesre es az volt a szerencse, hogy aznap kivetelesen a ferjem is eljott. O hozta ki a kocsihoz a gyerekeket es vezetett haza.


Van olyan is, akinek a korai veteles (5-6 hetes) egy gorcsosebb mensi modjara lezajlik es nincsenek eros osszehuzodasok, eros verzes. Drukkolok, hogy inkabb ilyesmi legyen neked is.

2018. nov. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!