Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. után mennyi idöre...

Missed ab. után mennyi idöre lehet újból teherbe esni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
A missed ab.-nak is ugyanaz a menete tudtommal, mint a sima ab.nak. Barátnőmnek volt nemrég abortusza, és 4 hónap múlva már újra terhes volt.
2018. nov. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Általában 3 hónapig kell felfüggeszteni a próbálkozást a műtét után. Ezt szokták az orvosok javasolni.
2018. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 honapot mondtak, de olvastam itt olyat, hogy nem is kell, vagy 1-2 ciklust jo volna megvarni. En inkabb kivarom, mintsem megint elveteljek.
2018. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hónapot kivártam. Nekünk csak 1,5 év múlva lett új terhesség, de sokaknak ennél sokkal hamarabb beköszönt.
2018. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Csuti03 válasza:

Nekem 2ciklus kivárását mondta az orvos.

Alig akart megjönni nekem utána. 2hónapra volt az első menzeszem. De akkor már terhes is voltam. Másfél hónappal a műtét után az első együttlétünknél nem védekeztünk és akkor meg is fogant a kislányom. Csodálkoztunk is hogy hogyan történhetett mikor 2hónap múlva rájöttem a terhességre, mire eszünkbe jutott hogy az elsőnél nem védekeztünk. A doki nem szólt semmit, pedig direkt rákérdeztem. Még örült is. Sok helyen azt olvastam hogy leginkább a lelki gyógyulás miatt szoktak több időt mondani. A szervezet készen áll, ha újból megjön a menstruáció.

2018. dec. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Három ciklust javasolt a doki. Utána rögtön próbálkozni kezdtünk. Első hónapban nem jött össze, másodikban igen.

De fejben, lélekben rengeteg dolgot össze kellett raknom.

2018. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Én a missed ab után nőgyógyászt váltottam, aki főorvos a kórházban. Ő azt mondta, dobálóznak itt mindenféle számokkal, 3 hónap, 6 hónap, de ő azt javasolja, hogy az első menstruáció után kezdjünk próbálkozni, mert a méhnyálkahártya már 1 hónap alatt berendezkedik az újabb teherbeesésre. Úgyhogy én nem várnék, márcsak azért sem, mert ilyenkor vagy a legtermékenyebb. Én így fogok eljárni! Persze ezt 4 hetet kibírtuk szex, úszás, szauna nélkül, azalatt mindent betartottam! Karácsonyra talán már + teszt lesz az ajándék!

2018. dec. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Sajnos én is ebben a szituban vagyok....szombaton vettem észre, hogy vérzek, a 10. hétben jártam. Azonnal bementünk a kórházba, de sajnos elhalt az embrió. Vasárnap műtöttek meg. Azt mondta az orvos, hogy nem kellett kaparni, vákuummal szedte ki belőlem az elhalt szöveteket. Se a műtét után, se most nincsenek fizikai fájdalmaim. Azt mondta az orvos, hogy kb. 2 hét mire a méhem visszaáll az eredeti méretére, állapotára. Jövő szerdán megyek kontrollra.


Nekem azt mondta, hogy 3-4 hónapig ne essek teherbe. De én azt dédelgetem, hogy 2 ciklust megvárok és utána újra belevágunk. Szerintetek?


Az nagyon igaz, hogy lelkileg, mentálisan nagyot fordult velem a világ. Óriási pofon volt ez nekem/nekünk, nagyon sok mindent átgondoltam, átértékeltem.

2018. dec. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!