Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha az elso terhesseg elhalt,...

Ha az elso terhesseg elhalt, mennyire valoszinu, hogy a kovetkezo is missed ab lesz?

Figyelt kérdés

Oktoberben volt mutetem, hamarosan probalkozni szeretnenk, de mar elore felek, ha a kovetkezo sem sikerul, azt nem elem tul...

30N


2018. dec. 6. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
50%.
2018. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első terhességnél a 11.héten tünt el a szívhang. Azóta született 4 gyerekem :) Az elején mindegyikkel progeszteront szedtem.
2018. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A terhességek kb. 25%-a vetéléssel végződik.

Nekem az első terhességem missed ab lett, aztóta született egy gyermekem, most a 2-al már a 2. trimeszterben vagyok.

2018. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

50% sajnos, de az tuti, hogy túl éled. Az első terhességem 10. héten vetéltem el, akkor azt hittem belehalok, rá szinte napra pontosan 1 évvel megszületett a lányom. A harmadik terhességem a 16. héten veszítettem el, 2 és fél évvel később egészséges ikreim születtek.

Csak optimistán!

2018. dec. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy rokonunknak is volt egy ilyen terhessége, missed ab lett a vége, aztán szült 3 egészséges gyerkőcöt.
2018. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Első nekem is az lett, azóta egy egészséges lányom van, és 34 hetes vagyok a kisfiammal. Nem ismétlődött, nem kellett progeszteron, meg semmi extra rásegítés.
2018. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Januárban 6 hetesen nem volt szívhang,el kellett venni.Majdnem beleőrültem.Májusban már ismét terhes voltam.Utrogestant szedtem a 12. hétig,most tartok a 34. héten.Egészséges problémamentes terhességem van.

Sok sikert drukkolok hogy neked is összejöjjön!

2018. dec. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Januárban 8 hetesen nem volt szívhang,el kellett venni.Majdnem beleőrültem.Májusban már ismét terhes voltam.Utrogestant szedtem a 12. hétig,most tartok a 34. héten.Egészséges problémamentes terhességem van.

Sok sikert drukkolok hogy neked is összejöjjön!

2018. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!