Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed ab utan milyen eselyeim...

Missed ab utan milyen eselyeim vannak 30 evesen? Lehet a kovetkezo terhesseg veszelyeztetett, ha volt vetelesem?

Figyelt kérdés
Meg varnom kell a probalkozassal (olyan lassan telik az ido :() de mar most tele vagyok kerdesekkel. Nagyobb az esely, hogy a kovetkezo terhesseg is vetelessel vegzodik? Alapbol veszelyeztetett leszek, ha az elozo terhesseg elhalt?
2018. nov. 5. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden orvos vesz veszélyeztett terhesnek automatikusan 1 vetélés után.

Igazából nem nagyobb így az esélyed, hogy a következő is vetélés lesz. Nagyon gyakori dolog ez sajnos, sok nőnél előfordul. Nekem is vetéléssel végződött az első terhességem, azóta a 2. babát várom.

2018. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Márciusban volt missed ab-om, elvileg 10 hetesen volt a műtét, de 6 hetesen halt el (8 hetesen mentem dokihoz). Áprilisban lettem 36 éves. 2 császárom volt már. Szeptemberben lett pozitív a teszt. Elvileg 12 hetes vagyok, a baba 1 héttel kisebb. Csak azért vagyok veszélyeztetett és magas kockázatú, mert már volt 2 császárom (így a 3. is az lesz), valamint szombaton elkezdtem barnázni. A missed ab. miatt nem lettem veszélyeztetett. De szerintem dokitól is függ, van aki veszélyeztetettnek vesz egyből.
2018. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom, es gratulalok nektek!

En barmit megtettem volna, hogy egeszseges legyen a magzat, nem tudom, mit kellett volna maskepp csinaljak, hogy ne menjen el. A kovetkezonel jobban szeretnek vigyazni, de igazabol nem tudom, mire figyeljek.

2018. nov. 5. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Semmire, erről nem tehetsz, ne magadban keresd a hibát. Tudom, szar ez, de a természet szelektál, valószínűleg nem volt egészséges. Nekem is így végződött az első terhességem, én 26 éves voltam akkor. Utána gond nélkül kihordtam a lányomat, most pedig a 30. hétben vagyok a fiammal. Semmit nem csináltam másképp, sokat aggódtam mindkétszer az első trimeszterben, de nem volt semmi gond.

Amúgy engem így automatikusan magas rizikójúnak soroltak be, de ez nem számított semmit, ugyanúgy jöhettem-mehettem, dolgozhattam, nem kellett otthon lennem és feküdnöm meg ilyenek. Csak a papírra volt ez írva.

2018. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 1 vetelesem, de nem vették veszélyeztetett terhesnek csak akkor amikor elkezdte a fiammal barnazgatni.
2018. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Jók az esélyeid és várni sem kell, ettől veszélyeztetett sem leszel.

Nekem is mondta a doki, hogy műtét után 1 vérzést várjunk meg, utána lehet próbálkozni.

Rögtön meg is fogantam, normális terhesség volt.

2018. nov. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hogy vagytok?
2021. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jól, köszönjük! Missed ab után 6 hónapra lettem várandós, problémamentes terhességem volt. A kisfiam 2 éves lesz januárban ☺️
2021. dec. 28. 14:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Kellemes ünnepeket! Kérdező jó olvasni, hogy missed ab után egészséges várandósság lett.
2021. dec. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!