Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetélteltem mi a teendő?

Elvetélteltem mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap este el vetéltem 13 hetes volt a pici darabok tavoznak belölem orvoshoz nem tudtam még menni vérzésem is van és enyhe hasfájásom ez normális ? Milyennek kell lennie a vérzésnek mikor tisztulok ki hétfőn rendel az orvos ujra...?

2018. dec. 14. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Ügyeletrôl hallottál már???

Honnan tudod, h biztosan elment-e?

De hát minek is orvoshoz szaladni, ha 13 hetesen vérzik az ember ugyebár.

2018. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kórház,ügyelet??!
2018. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ügyeletre kell ilyenkor menni azonnal. Az orvosod nem fog tudni mit csinálni, ő is kórházba fog utalni.
2018. dec. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvos, kórház, ügyelet, bármi! Egyátalán nem olyan biztos, hogy vetélsz, az is lehet, hogy menthető, de ha nem mész orvoshoz, akkor tuti, hogy rossz vége lesz! Ha hétfőig vársz nem csak a babád, hanem a saját életeddel is játszol!!!! ‼️
2018. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Hű de nyugodt vagy bakker. Borzasztó ez a hozzáállás.
2018. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedbe már rég bent lennék a kórházban. Nem is értem, komolyan.
2018. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kórház.

Édes jó Istenem, mi jöhet még?!

2018. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen te normális vagy? Vermergezest is kaphatsz ha egy apró darabka bent maradt... Ha akarsz még valaha gyereket akkor ügyelet, MOST!

Bár ha ilyen eszetlen vagy lehet h várnod kéne még a gyerekkel. Nem sertés. Tény! Lusta vagy a saját életed érdekében kórházba menni.... Brrr

2018. dec. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor már méhlepény is van kialakuloban.. Azzal milesz? Ilyenkor már egész babak, láttál kijonni több centis babát!??? És ha még menthető? Ahhh boccs de felhuztal.
2018. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy elvetéltél? En ikrekkel voltam terhes, 13 hetesen rettenetesen elkezdtem vérezni. Rohantunk kórházba éjjel, biztos voltam benne, hogy egy baba legalább elment. Erre vígan ficánkolt mindenki az uh-n, pedig ömlött a vér es vmi szövetdarabok is távoztak, semmi jóban nem bíztunk.
2018. dec. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!