Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetélteltem mi a teendő?

Elvetélteltem mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap este el vetéltem 13 hetes volt a pici darabok tavoznak belölem orvoshoz nem tudtam még menni vérzésem is van és enyhe hasfájásom ez normális ? Milyennek kell lennie a vérzésnek mikor tisztulok ki hétfőn rendel az orvos ujra...?

2018. dec. 14. 19:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Komolyan? kórház helyett itt ülsz és várod a válaszokat?
2018. dec. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de te nem vagy normális! A saját és a babád érdekében is egyből menni kelett volna a kórházba. Ennyit nem tudsz, most komolyan? Otthon várod hogy "kitisztulj"? Gondolkodj már kicsit, atyaég!!!😢
2018. dec. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 momoka 2002 ***** válasza:
74%
13 hetes vagy okes, nem irtad mikor voltal utoljara dokinal es lattad a babad, hallottad a szivhangjat. Egy veteles lezajlik magatol, amikor biztosan orvoshoz kell fordulnod ha belazasodsz,elajulsz vagy 3-4 napnal tovabb verzel nagyobb mennyiseggel. Ha eddig minden okes volt a babaddal mindenkepp orvos,lehet csak a mehlepenyed van kozel a mehszajhoz.
2018. dec. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

Menj orvoshoz mindenképp ha szeretnél komplikációk nélkül meggyógyulni, netán új terhességet vállalni!!! Nem tudhatod, bent maradt e bármi, egy eü kaparásra lehet hogy szükség lenne ! Ne otthon várd ki míg jól begyullad vagy belázasodsz :(

És sajnálom ami történt :( Tudom mit érzel :(

2018. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem letezik hogy vannak ilyen emberek ezen a foldon. Nem hinnem hogy az a baba fontos lett volna neked ha a verzesre te megalapitottad hogy ohh biztos csak elveteltem.. mit szamit ugye? De majd ha bajod lesz ne sirj itt megint vagy ha a babaval minden rendben akkor se irkalj ide!! Neked nem valo gyerek ha mar most igy szarba se nezed. Hihetetlen nagyon remelem hogy kamu sztori mert felbosszantod azt akinek van gyereke vagy aki eppen tervezi vagy akinek nem is lehet. ✌👍👌
2018. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
65%
Mi lett veled?Remélem végül minden rendben volt.
2018. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!