Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5 hetes vetélésnél mi a teendő?

5 hetes vetélésnél mi a teendő?

Figyelt kérdés

5+1 hetesen ma reggel elkezdtem darabosan vérezni.(gondolom megjött)

Napok óta nem erősödik a tesztem.

Az orvos 2 napja petezsákot sem látott.

Nincs fájdalmam, csak görcsöl a hasam.

várhatok az orvossal szerdáig?



2014. jún. 28. 08:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is sajnálom, hogy ez történt veled. Én is átmentem rajta, sajnos már 2-szer is, tudom, hogy most milyen nehéz lehet neked.


Szerintem nyugodtan várhatsz az orvossal szerdáig, hátha kitisztulsz természetes úton. Én péntekre voltam kiírva műtétre, de csütörtök délután megindult a természetes tisztulás. Csütörtök este feküdtem be a kórházba, de még aznap éjszaka haza is küldtek, nem volt szükség mesterséges befejezésre.

2014. jún. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kieg. az #1-hez: ha viszont még biztos a vetélés, ha még csak fenyegető, akkor azonnal irány a kórház!
2014. jún. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*jav: ha viszont még NEM biztos a vetélés ...


sorry

2014. jún. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha petezsákot sem látott a doki, akkor igazából már rég felszívódott, ki sem alakúlt a baba!

Ha nem tesztelsz, akkor csak lett volna most egy erősebb mensesed, és kész, betuttad volna annyinak hogy késett 1 hetet.

2014. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!