Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mikor kezdtétek a vizsgálatokat?

Mikor kezdtétek a vizsgálatokat?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt a harmadik vesztésem! Első spontán 6hetisen,második 7hetisen és most 8hetisen,sajnos szívhangig sose jutottunk el!Már a második vesztés után szerettem volna vizsgálatokat, de mivel fiatal vagyok így 3orvos is azt mondta, nem indokolt én persze orvosra hallgattam!hiába találtam jó orvost és kezdtük el, közben terhes maradtam, ami sajnos elment spontán, nemkellett kaparni! Pajzsmirigy jó, se PCO,se IR nincs hormonok tökéletesek! Marad a hematológia, genetika és az inmunológia! Meddig tartott nálatok a vizsgálat? Sok idő? 20án kell mennem orvoshoz akkor kapom meg a beutalókat is, vagy ne várjak és hívjam rögtön az időpontok miatt? Sajnos most kicsit azt se tudom,hogy hol vagyok, félek :(
2019. márc. 4. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom amin keresztül mentél, ugyan ez van nálunk is.3 korai vetélésen vagyok túl se PCOS, se IR, se szervi gond.Ma kaptam meg a hematológiai vérvétel eredményét,az is totál negatív (Nincs leiden mutációm, antifoszfolipid szindrómám,lupusom...nincs semmi).Január közepén voltam a dokinál, meg a vérvételen, most lett meg az eredmény.Immunulogusnál február végén voltam, majd április elején lesz eredmény.Szóval minden-minden hoszzú idő és várakozás.Persze lehetne magánrendelésre menni,meg a magánvérvételt fizetni de az nagyon sokba kerül, én kiszámoltam 145000 ft lett volna az összes vérvétel, amin eddig voltam.Csak azt nem tudom,ha ott sem találnak semmit akkor hova induljak tovább... Kitartás és sok erőt kívánok!
2019. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én novemberben vetéltem el a legutóbb. Engem hematológiára irányítottak. A hematológus azt mondta,hogy várjunk 6 hetet a vérvétellel.Megvolt. 2 hónap volt,mire eredménye lett. Mindent rendben találtak.A nőgyógyasz teljes hormonpanelt nézett a mensi 3,majd a ciklus 21. napján. Minden oké volt. A férjemmel voltunk andrológusnál 1ml/75 millió a látótérben,vele is minden rendben. Ezek után azt mondta a nőgyógyászom,hogy nincs több ötlete.

Úgyhogy mi újra belefogtunk. Nem tudom hány vetélést lehet feldolgozni, de kezdem unni ezt a bizonytalanságot. Első hónapban teherbe esek és mindhárom esetben befejeződött a 9. hét előtt.

2019. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En is tobbszoros vetelo vagyok, szivhangig sem jutottunk soha. 3 veteles, 2 kemiaim volt. Tavaly januarban volt egy muvileg befejezet vetelesem (a tobbi spontan tortent). Februarban megkezdtuk a vizsgalatokat es kb majusba jutottunk a vegere, a ferjemet is kivizsgaltak. Mindkettonknel mindent rendben talaltak. Tavaly juniusban ujra terhes maradtam es oktoberben is de mindket terhesseg kemiai volt. Most megint terhes vagyok 4+6hetes, nagyon aggodom, hogy most mi lesz velunk foleg hogy az orvosok semmi magyarazatott nem talaltak a vetelesre.

Sokmindenkitol megkaptam itt gyakori mikor kerdest tettem fel ezzel kapcsolatban,hogy olyan nincs hogy minden eredmenyunk jo es megis elvetelek, mindenkep baj van velunk. Probalom nyugtatni magam hogy minden rendben lesz, de mikor ramtor ez a mindjart megjonn erzes(gorcsok es hasi fajdalom ami a labaimba is lefutt) nagyon megijeszt.

2019. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sok erot es kitartast kivanok neked kedves kerdezo es a tobbieknek is akik itt osszegyultunk!

3as voltam

2019. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, hogy keresztül mentetek Ti is ennyi fájdalmon,kívánom hogy sikerüljön nektek is! Kedves 3as!vigyázz nagyon magatokra, és bízzunk benne, hogy minden rendben lessz, mert úgy kell lennie!!! A sok okoskodóval meg nemkell foglalkozni, azok voltak, vannak és lesznek is! Hát mi is neki állunk, hogy minél hamarabb történjen valami hisz én 31,férjem 37éves!ő már volt kivizsgáláson, vele minden ok! És a legrosszabb, hogy bánt, hogy miattam nemjön a baba! Vigyázzatok magatokra és kívánom, hogy legközelebb egészséges babátok legyen!
2019. márc. 4. 13:49
 6/8 A kérdező kommentje:
És titeket véletlenül genetikára nem küldtek? Nekem így írták a papírra a korházban:Hematológia, Genetika, Inmunológia, Endokrinológia! Ott már voltam múlt évben,2.9lett a pajzsmirigy, most levették a vért tökéletes lett, ha semmit nemtalálnak akkor elmegyek ide is újra!
2019. márc. 4. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

A genetikai vizsgalat eredmenye is rendben volt.

3as voltam

2019. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok. Mi úgy fogtunk bele az egészbe, hogy elmentünk genetikai vizsgálatra,úgy nevezik optimális családtervezési vizsgálat.

Az első gyermekemmel semmi gond nem volt, bar az 12 éve volt.

2019. márc. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!