Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 1 év után terhesség majd...

Aranybb.baba kérdése:

1 év után terhesség majd missed ab, mikor sikerül ujra? Járt igy valaki?

Figyelt kérdés
14 honap urán estem teherbe,de 9 hetesen elhalt,missed ab.azota elsö 26 napra,második 23,harmadik menses 31 napra jött.elötte 28 naposak vtak a ciklusaim.eddig nem estem teherbe,pedig azt mondják ilyenkor hamarabb sikerül.
2019. márc. 24. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly januarban volt egy muvileg befejezet missed ab-om, majdnem 10 hetes voltam mikor megmutottek, de az embrio kb az 5 hettol mar nem fejlodott szinte semmut, szivhang sem volt. Kivizsgaltatuk magunkat es majusba az elso probalkozos honapba terhes maradtam, de 10 nap kesessel megjott. Azt mondta a doki hogy valami elkezdodott de vegul nem tudott beagyazodni, kemiai terhesseg volt. Azutan augusztustol megint probalkoztunk es oktoberben pozitivat teszteltem ujbol, de egy het mulva megjott a verzesem, ez is kemiai volt. Majd most ev elejen ujbol probalkoztunk es februar vegen mar pozitiv lett a tesztem. Most vagyok 7+5 hetes es ugy nezz ki hogy minden rendben, van szivhang es szepen fejlodik.

A mutet utan nekem is rendszertelen volt a ciklusom 33,30,35,29 napokra jott meg. A kemiai terhessegek nem zavartak meg a ciklusomat.

2019. márc. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vetelesem után 11 hónap kellett, abból lett egy kisfiunk. Most 20-8 január óta próbálkoztunk, októberben sikerült, elveteltem 9 hetesen. Azota megint nem sikerul
2019. márc. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első baba másfél év után jött össze , 8 hetesen lett missed abb...második szintén másfél év. Most 20 hetes vagyok.
2019. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Márc 16-29-ig 36.6 30-án 36.4 31-én 36.3 ápr 1-3-ig 36.1 4-én 36.3 5-én 36.8

Ilyen a görbém...

2019. ápr. 5. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!