Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 2. vetélés utáni esélyek?

2. vetélés utáni esélyek?

Figyelt kérdés
A 2.vetélés után kinek hogy alakult az élete? Mi novemberben vesztettünk el az első babát (7.hét, embrió is látható volt) most ismét a 7.hetben vagyok de sajnos nincs embrió és a petezsak is minimális, hcg szint se megfelelő. Az orvos úgy látja hamarosan megindult a vérzés és nem lesz szükség befejezésre, első is spontán volt. Szervi bajom nincs. Hormonális problémákat nem vizsgaltattam még, ezt ez után tervezem. Aki atélte ezt, el tudná mesélni a történetét? Köszönöm!

2019. ápr. 4. 17:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok. A 2.veteles után, ami "szépen" természetes úton lezajlott, még abban a hónapban teherbe estem. Egy magán nőgyogyasznál voltam, és labor vizsgálaton. Kiderult, hogy nagyon alacsony a progi szintem. Az orvos megállapított h viszont a méhem nagyon szépen "néz" ki és érett petesejtet lát. Így nincs semmi akadálya, h jöjjön a baba. Jott is szerencsére és az ovuláció kovetoen egyböl 2x200mg progeszteron exeltis-t szedtem a 14.hetig aztán csak simán a vitaminokat. Most a 20.hetben járunk. Úgy érzem ez a legnagyobb gyógyír a veszteségre. Kívánom, hogy mindenkinek boldog véget érjen a történet ❤️
2019. szept. 4. 08:09
 12/13 A kérdező kommentje:

Ne haragudj utolsó válaszoló ,hogy nem írtam!

2019.április elején volt a 2. vetélésem ,majd teljesen össze törtem,elmentem orvoshoz a hónap végén H atbeszeojuk a dolgokat .Azt mondta van egy jó híre ,gyönyörű pete érik éppen ,szerinte ne habozzunk a férjemmel .nem látja akadályát H ilyen rövid idő telt el .írt fel progeszteront mondta kezdjem el szedni . Azóta megszületett a csodánk. Most 2 éves ☺️

2022. febr. 7. 11:50
 13/13 A kérdező kommentje:
Most látom ezt megválaszoltam nektek még szeptemberben ☺️😅
2022. febr. 7. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!