Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi lehetett a vetélés oka?

Mi lehetett a vetélés oka?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja voltunk úgy együtt a párommal amikor is teherbe eshettem. Jöttek a tünetek hányinger,hányás, késő menstruáció, de a teszt érvénytelen lett.Nőgyógyászhoz készültem amikor a párom közölte hogy ő ebből nem kér és lelépett egy év után én meg egyedül maradtam. Nagyon sok ideg és stressz ért abban az időben, valamint mikor még sejtésem sem volt hogy lehet terhes vagyok dohányosként volt hogy cigiztem. Aztán valószínűleg most elment a baba. Stressz vagy az a néhány cigaretta lehet az oka inkább? 18/L
2019. márc. 26. 22:08
 1/10 anonim válasza:
14%
Stressz + több vörösbort kell fogyasztani
2019. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Inkább a stressz. Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled. Felelőtlen és bunkó dolog volt a barátod részéről.
2019. márc. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy megszabadultál a "párod"tól, aki nem volt az. Az ilyen korai terhességek megszakadásának általában az embrió nem megfelelő fejlődése az oka.
2019. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

Mivel korai tethessegben nincs anya magzat vercsere igy stresszhormin nem megy a magzatba

Dohanyzas viszont vetelest eselyet emeli jelentossen

Ps 18 evese hova szulsz ?

Hasznalj fog gatlast

2019. márc. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
most teherbe ESHETTEL vagy teherbe is estél? VALOSZINULEG most elment a baba, Sejtesed sem volt hogy LEHET terhes vagy. El is mentel vegul nogyogyaszhoz, aki igazolta a terhesseget vagy csak keszultel? Felteteles mondban irsz vegig errol, azért kerdezem.
2019. márc. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Elvileg ha elvetélsz, az azt is jelentheti hogy beteg lett volna a kisbaba, tehát nem lett volna egészséges:(
2019. márc. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A stressztől nem megy el egy egészséges embrió.

Tudod hányan vannak kitéve extrém stressznek a munkájuk révén?


Amúgy nekem is feltűnt a sok feltételes mód. És ha jól értem sosem volt pozitív teszted? Miből gondolod hogy terhes vagy, és ha az vagy, miből gondod hogy most elvetéltél?

2019. márc. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igen azért is a feltételes mód, mert én gyanakodtam erre a terhességre. A jele megvoltak, a teszt érvénytelen (amolyan se igen, se nem) lett tehát úgy voltam vele hogy akkor irány az orvos. Csak amíg vártam az orvos által megadott időpontra megtörtént ez a lehetséges vetélés. És szerettem volna tisztába lenni azzal hogy mégis mi okozhatta ezt.

2019. márc. 27. 06:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy korai vetélés okát soha nem fogod pontosan tudni. De amennyiben nem testi trauma történt, akkor valószínűleg termesztés szelekció, egyszerűen nem volt életképes.
2019. márc. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint akkor nem mentél el orvoshoz. Én ezek alapján nem vagyok biztos abban, hogy valóban terhesség állt fenn. Miből gondolod amúgy, hogy elvetéltél?
2019. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!