Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mutet utan masnak is borult...

Mutet utan masnak is borult fel a hormonhaztartasa? Ha igen, mikor allt helyre?

Figyelt kérdés

1 honapja mutottek, 2 hetre ra megjott (orvos allapitotta meg, tok megijedtem a verzestol, ezert berohantam). 1 hetre ra elmentem a korabban megbeszelt rakszuresre, ahol azt mondta a doki olyan, mintha sargatestet latna (le is merte a meretet), es erre most, 4 hettel a mutet utan ujra elkezdtem verezni, olyan mintha megint megjonne.

Mondta a doki, hogy nagyon egyeni hogyan all vissza a ciklus, ahogy szules utan is borulhat. (Az elso gyereknel nekem onnantol, hogy ujra megjott kb 5 honap volt mig beallt).

Viszont volt regebben spontan vetelesem, akkor nem volt mutet, es akkor abszolut nem volt ilyen. Kb 6 hetes terhessegnek felelt most meg amugy.


2019. ápr. 15. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Muvi befejezes utan mindenki mas iramban regeneralodik. Nekem az orvosom azt mondta hogyha a mutet utan 3 honapra sem rendezodik a ciklus akkor vissza kell menni.

Nekem spontan veteles utan volt problemam, a mutetes utan gyorsan visszaallt a rend. A spontan utan 5 hetig vereztem, vegul hormon alapu kezelesel tudtak beallitani a ciklusomat.

2019. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!