Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után egy héttel...

Missed ab után egy héttel lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a fertőzés veszély miatt egy ideig nem ajánlott, de ha óvszert használunk vagy megfelelően oda figyelünk a higiéniára úgy lehetséges?

Köszönöm.



2019. máj. 5. 20:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Egy seb van odabenn,

2019. máj. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Komolyan a szex a legfontosabb?
2019. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Hát én a szexre se bírnék gondolni egy missed ab után, de kinek a pap, kinek a paplan...
2019. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kíváncsi hogy kinek mi a véleménye arról hogy nekem ez fontos-e avagy nem, és miért, hanem hogy okoz-e bármilyen fizikai problémát, ha utána egy héttel szexuális kapcsolatot létesítek.
2019. máj. 5. 20:52
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát.. izé..lehetni lehet, mindent lehet, azt hogy lesznek-e következményei(gyulladás, meddőség, fertőzés, vérzés) előre nem lehet megmondani. De miután meghalt a gyerekem nem a szex lenne a legfontosabb, de a ti döntésetek.
2019. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos utasításait kövesd.
2019. máj. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Durva, hogy már ezen jár az eszed.
2019. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az orvost kérdezd erről, bár valószínűleg a zárójelentesen is szerepel. Nekem méhnyalkahartya műtétem volt, azt gondoltam, hogy 6 hét szexmentesség jön utána, de azt mondta az orvos, hogy egy hétig legalább tilos. Ha egy hét után már nem verzek,akkor lehet, ha még vérzek, akkor a verzes végét várjuk meg.
2019. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos el kéne, hogy mondja. Nekem azt mondta, hogy 4 hétig ne legyen szex egyáltalán, és utána még 2 hónapig is csak védekezés mellett, teherbe nem ajánlott esni.
2019. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
Valószínű sima volt abortusz volt ez , ha már a dugáson jár az eszed.
2019. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!