Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után egy héttel...

Missed ab után egy héttel lehet szexelni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy a fertőzés veszély miatt egy ideig nem ajánlott, de ha óvszert használunk vagy megfelelően oda figyelünk a higiéniára úgy lehetséges?

Köszönöm.



2019. máj. 5. 20:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem lehet.

Amugy te mar nem is verzel, h ekkora gusztusotok van a szexhez?!

2019. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehet. Amit csak akarsz!

De az esetleges a következményeit is neked kell viselni!


Akár gumi nélkül is, több pasival. A gumit is megfogja a pasid, ha felhúzza, szóval sterilnek egyáltalán nem steril.

2019. máj. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
37%
Szexelni lehet, csak a hüvelyi behatolást kerüljétek az orvosi kontrollig. Megmondom őszintén, én sem látom át, milyen fertőzést lehetne összeszedni gumival, de biztosan nem szivatásból javasolják azt a bizonyos 6 hetet.
2019. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
13.szerinted a gumit kis anygalkák varázsolják fel a f..okra vagy esetleg kézzel húzzák fel???
2019. máj. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
27%
#14 gondolom a kézfertőtlenítés csodájáról még nem hallottál. De egyébként mindegy. Amíg az orvos nem mondja azt, hogy minden OK inkább ne kerüljön semmi a hüvelybe. Szerencsére a szexualitás nem csak a hüvelyi behatolásból áll, meg lehet oldani máshogy. ;) az meg mindenkinél egyéni, ki hogy birkózik meg a gyásszal. Szerintem nem baj, ha a felek összebújnak, és nem egymást hibáztatva eltávolodnak.
2019. máj. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem. Az első vérzést mindenképp ajánlott megvárni, de inkább a 6 hetet.

Találjatok más módot egymás kielégitésére addig.

2019. máj. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

De hallottam🤣

Feltéve, ha a csomagból kivarázsolás után fertőtleníti a kezét...

2019. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosod el kellet hogy mondja mikortol lehet szexelni a mutet utan, sportolni, furdeni, stb. Miert itt kerdezgeted?

Nekem az orvosom azt mondta, hogy a mutet utan 3 hetet kell varni es utana lehet nyugodtan.

2019. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

"Megmondom őszintén, én sem látom át, milyen fertőzést lehetne összeszedni gumival"


Gondolom arról még sosem hallottál, hogy a hüvely nem steril:P



A 6 hét azért erős túlzás. Szülés után javasolt a 6 hét, de egy műszeres befejezésnél nem tágul ki annyira a méhszáj, a vérzés sem tart annyi ideig.

2 hét szünet javasolt, ha 2 hét után nem vérzel már, akkor lehet szexelni. Ha nem múlik még el addigra, akkor a vérzés végét meg kell várni.

2019. máj. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Írtam üzenetet.
2019. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!