Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha édesanyám is barnázott...

Ha édesanyám is barnázott velem lehetséges hogy nálam is ugyaneza probléma?

Figyelt kérdés
Utrogestant kaptam mert egyszer véreztem épp hogy csak annyit hogy elmentem wc-ni, vizsgálatkor se volt már semmi. Anyukám azzal nyugtatot hogy mikor velem várandós volt ugyanez a problémája volt csak neki napokig tartott az első hónapbam azt se tudta hogy ott vagyok ezért csak 8 hetesen ment el orvoshoz. Még utána is pecsételgetett az orvos E vitamint ajánlott neki és egy hónap alatt rendbehozta. Azt is mondta hogy ha vetélés lett volna az a vér nem csak annyi jött volna pisiléskor.

2019. jan. 31. 21:38
 1/1 khniki ***** válasza:
Állítólag a női dolgok anyai ágon öröklődnek. De az én terhességem teljesen más, mint anyukámé volt. Én is sok barnázással kezdtem, de nekem valóban progeszteron hiányom van. Rögtön kaptam rá a gyógyszert, az helyrerázta egy hét alatt.
2019. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!