Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab másnapján újabb...

Missed ab másnapján újabb küret tisztítás?

Figyelt kérdés
Megállt a babánk szíve a 9.hèten, ezért missed ab lett. :( Kiengedtek a kórházból,de éjjel olyan görcseim lettek, hogy azonnal visszamentünk a kórházba,ahol a doki uh-on látta,hogy az egész mèhem tele van vèrrel,ami nem tud ürülni,mert összezárt a mèhszáj. Ez miatt az uh-ból a műtőben mentem. Tegnap este kiengedtek,de megint nem vèrzek. Annyira ki vagyok borulva! A baba elvesztése is nagyon megrázott,erre még az sem zajlik egyszerűen. Járt így valaki? Vagy ennyire egyedi eset vagyok? Úgy olvastam hetek mire bezár a mèhszáj,nekem meg egy nap alatt sikerült. Nagyon el vagyok keseredve.
2019. máj. 17. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár évvel ezelőtt volt nálam hasonló,ab után másnap kiengedtek, azt hittük minden rendben, én se vereztem, de másnap kb amíg elmentem 100 méter addig viszont brutális verzesbe kezdtem. Éjszaka ügyeleten voltam másnap megegy műtét volt. De utána nálam helyre jöttek a dolgok.
2019. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Engem 3 hete műtöttek először. Nekem is zárt lett a méhszájam már másnap. Így maradt bent vér, ami nem jött ki, csak barnázgattam, majd a műtét utáni 4. napon görcsölni kezdtem. Az egy hetes kontrolon derült ki, hogy van vér bennem, így újra megműtöttek, ami után újra egy nappal már zárt volt a méhszájam, viszont egy csepp vér sem jött belőlem a kontrolig. Tiszta ideg voltam én is, h biztos harmadszor is műtét lesz. De a kontrolon megnyugtatott a doki, hogy nincs már bent vér.

Szidtam én is a méhszájam amúgy, hogy miért kell ilyen hamar bezárnia, kapja be. :D De aztán most így utólag azt gondolom, jobb, ha bezár. Véd a fertőzésektől. Szerintem az a baj, ha valakinek hetekig nyitva van. Inkább ott lehet a gond, nem nálunk. :)

Hányan panaszkodnak, hogy kinyílik a terhesség közepén, vége felé a méhszáj. Na, nekem még a 41. héten is full zárt volt, mikor a fiammal voltam terhes és hát úgy néz ki, most is jól működik. Hát ez a feladata, lássa is el. :D

Szerintem gyakori, hogy kétszer műtenek, csak nem dicsekszik vele senki. Pedig nagy segítség lenne, ha nem lenne ennyire tabu téma ez. :(

Azt én sem értem, miért kell mindennel vigyázni az első mensiig, ha zár a méhszáj pikk-pakk, de ha ez a protokoll, hát ez van.

Azt mondta nekem a doki, hgoy mivel már nem kaparnak, csak vákuumoznak, így gyakori, h nem sikerül elsőre. Mert ez kíméletesebb, de pont ezért gondolom nem is olyan hatékony. Meg azt is mondta, hogy csak minimálisan nyitják meg a méhszájat, hogy kijöjjön a cucc, és ez hamar vissza is zár.

Szóval száz szónak is egy a vége. Jobb, ha jól zár a méhszájad, mint ha kiesne rajta még a vacsi is. :D

2019. máj. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ti mikor kezdtetek el próbálkozni újra a babával?

Nekem a doki azt mondta,hogy az esetek 25%-ában zár be ilyen gyorsan a mèhszáj és kell újra műteni.

De amúgy logikusan átgondolva valóban az csak jó a fertőzésekkel szemben,ha gyorsan bezár. Nekem 1 hónap múlva kell kontrollra mennem. Bízom benne,hogy mindent rendben talál és azt mondja várjunk egy normális mensit és indulhat újra a baba project.

2019. máj. 19. 09:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam,nem kezdtetek, hanem kezdtek? Neked mit javasolt a doki,ha már túl vagy a kontrollon?
2019. máj. 19. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit késve a válasz. Bocsi. Engem eléggé összetört a két műtét, így nálunk eltelt 1,5 év. Viszont utána pár hónap alatt sikerült és jelenleg 23 hetesek vagyunk. ☺️ Ezt csak te fogod érezni, hogy mikor vagy rá készen. Sok sikert ☺️
2019. máj. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!