Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, nálatok lánnyal való...

Lányok, nálatok lánnyal való barátkozásnál mennyit számít a külső?

Figyelt kérdés

Főleg az interneten történő barátkozásnál érdekel, mert élőben 100%, hogy a hasonló megjelenésű lányok barátkoznak, DE mi van akkor, ha interneten (pl. játékban, akármilyen fórumon) a lány elkezd barátkozni egy másik lány egyeddel, és viszonylag jóba lesznek, aztán megadják egymás fb nevét, és kiderül, hogy az egyik külsejére mindig adó, divatosan öltözködő, sminkelő lány, a másik meg turis ruhákban, ezer éve nem divatos, de még csak jól kinéző, egymáshoz sem passzoló ruhákat hord.


NEM kritizálni akarom egyik oldalt sem, nem is vagyok kíváncsi azokra, akik egyik vagy másik "stílust" szekálják, a lényeg: hogy számodra, aki adsz a megjelenésre, mennyire kizáró ok, hogy a másik nem sokat törődik a kinézetével?



2020. máj. 14. 18:13
1 2
 1/13 anonim válasza:

Nem barátkozom lányokkal:)

Ha esetleg mégis barátkoznék velük, nem az öltözködését figyelném:)

Egyáltalán nem lenne kizáró ok az, hogy nem foglalkozik mások véleményével:)

2020. máj. 14. 18:20
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az igényes öltözködés nem a mások véleményével való foglalkozást jelenti elsősorban.
2020. máj. 14. 18:22
 3/13 anonim válasza:

Ha internet barátkozol valakivel, nem tök mindegy hogyan néz ki? Ne legyünk már ennyire felszínesek.:)

Ha pedig szeretne jól öltözködni, de nem engedheti meg magának akkor segítenék neki:)

2020. máj. 14. 18:28
 4/13 A kérdező kommentje:

De, épp az, hogy interneten tökmindegy, de ha találkozásra kerül a sor, akkor már nemtökmindegy.

És hogy segítenél neki? Annyi fölös lóvéd van? Csak mert magamból kiindulva, én adok a külsőmre, mást felruházni már nyilván nem futná.

2020. máj. 14. 18:31
 5/13 anonim válasza:
Miért számítana!?
2020. máj. 14. 18:35
 6/13 anonim válasza:

Találkozáskor is mit számít?

Te rohadt felszínes ember lehetsz.:)

Én sminkelem magam, és még műszempilláim is vannak.:) Nőiesen öltözködöm, DE ha barátkoznék lányokkal, az sem érdekelne ha bohóc ruhát hord:)

Igen megengedhetem magamnak, de ha mégsem megoldanám:))

2020. máj. 14. 18:39
 7/13 A kérdező kommentje:

Tejóég de félrecsúsztak itt a dolog.

Látszik, hogy még nem volt tapasztalatok ilyenben.

2020. máj. 14. 19:06
 8/13 anonim válasza:

Nekem élőben is tök mindegy, nem a csajom lesz hanem a barátom, ha jó fej akkor nem érdekel hogy néz ki. Ha nem büdös és igénytelen, akkor minden rendben.

22n

2020. máj. 14. 21:49
 9/13 anonim válasza:

Nagyon felszínes lehetsz és kimaradsz a jó baráti kapcsolatokból ha csak a külsőre "hajtasz". Te szépnek tartod a térdszoknyákat én meg nem. Ki dönti el, hogy melyikünk igényes :)?

Őszintén az sem érdekelne ha menyasszonyi ruhában vagy 10 számmal nagyobb pólókban járkálnának a barátaim. Engem jobban zavar ha valaki lekezelő "ezer éve nem divatos, de még csak jól kinéző, egymáshoz sem passzoló"- az ő testén vannak ezek a ruhák vagy a tiéden?

Legjobb fiú barátom teljesen kopasz (betegség) és csak bizonyos összetételű ruhákat hordhat, egyik barátnőmnek meg mindkét lábán különböző cipőfűző+ a derekán egy 3.színű.

És nem, semmilyen öltözködés nem kizaró ok.


16/l

2020. máj. 14. 23:01
 10/13 A kérdező kommentje:
hát kössz a szép leírásokat... Mondjuk nem írtam, hogy CSAK a külsőre hajtok... de hát ilyen az ember, ítélkezik. :)
2020. máj. 14. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!