Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért számít a külső barátkozá...

Miért számít a külső barátkozás szempontjából? 18L

Figyelt kérdés
Mivel van párom, és hivatalosan csak egy lehet, (anyukám nem engedi, hogy több legyen) ezért fiú/lány/mindkettő barátot szeretnék, akivel lehet hülyülni, iszogatni, vagy bármit csinálni, amit a BTK vagy a NAV nem büntet. Próbáltam dumálgatni interneten emberekkel, de amint arra irányul a kérdés, hogy hogy nézek ki, és őszintén bevallom, milyen ocsmány vagyok, már problémák merülnek fel. Nem egyszer mondták nekem, hogy NEM kell kép, csak írjam le a külsőmet, de miután mondtam, hogy olyan csúnyán bizony nem tudok írni, ezért maradjon tárgytalan ez a kérdés, le is lettem rázva rendesen, de nem tudok mit csinálni. És nem hazudtam, nem vagyok egy szépség, még a páromnak sem kellenék, ha nem szopnék olyan jól, mint a magyar válogatott. Egyébként érdeklődő vagyok afelé, akivel beszélgetek, válaszolok minden kérdésre, szóval tényleg nem tudom miért nem csípnak az emberek engem. Nyilván nem vagyok gazdag, de Miller sörre telik, tippmixet is fel tudom adni, ha nem hitetlenkedik az eladó a lottózóban az életkoromat illetően. Mert egyébként olyan vagyok, mint egy 14 éves, agyilag meg kb 10 évet letagadhatok. Őszintén megvallva, ennyi idős még soha nem voltam, szóval több vagyok a kelleténél még így is. Igyekszem nem untatni azt, akivel társalgok, akár élőben, akár interneten, árad belőlem az ökörség, mégsem nagy a licit az én társaságomra. Oké, koronavírus van, de eddig is elkerültek felebarátaim. Gondolom azért, mert nem vagyok valami elbűvölő, de sikerül elvarázsolnom mindenkit - és hát el is tűnnek mellőlem. Valóban ennyire mérvadó lenne az ember külseje? Nyilván nem vagyok igénytelen, szóval nyugi van.

#JézusKrisztusKeresztreFeszítése #MüllerCecíliaBájosMosolya
2020. ápr. 25. 13:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Ők nem baratkozni akartak, de abszolút nem a külső a lényeg. Én a párom nem láttam képen hónapokig amikor megismertem, csak amikor először találkoztunk. 6 éve együtt vagyunk. De a barátkozás nekünk se megy, valamiért mindig átfordul egyirányúvá.
2020. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mert nyílván nem csak barátkozni akart. Csak barátságnál ugyan mindegy.
2020. ápr. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1# Levágtam én is, hogy nem csak barátkozni akartak, de a nők is bunkók velem, ha meglátnak fotón, azt meg kétlem, hogy minden nőnemű vegyestüzelésű lenne.
2020. ápr. 25. 13:38
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

"még a páromnak sem kellenék, ha nem szopnék olyan jól, mint a magyar válogatott."

"Nyilván nem vagyok igénytelen, szóval nyugi van."


Ezek után te azon kattogsz, hogy miért nem a belső alapján akar veled valaki barátkozni? Milyen belső?

2020. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

4# Ez a belső:


[link]

2020. ápr. 25. 13:44
 6/17 anonim ***** válasza:
Nagyon unja magát már mindenki a karanténban úgy látom. Nyugi, én is. Mindjárt ki is írok valami idióta kérdést. :D
2020. ápr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
6-os, nem vállaltam a karantént, szabadon lófrálok. Nincs tilalom, csak korlátozás. Megyek, mint a marha, gyalogos ámokfutásba kezdek nap, mint nap. Mert megtehetem!
2020. ápr. 25. 14:26
 8/17 he84 ***** válasza:
58%
Normál esetben nem a külső a legfontosabb. Akinek meg igen, az egy felszínes, kényes, válogatós személy. Hát hogyha csak a szexuális teljesítményed miatt van veled a párod kérdező, akkor nem is szeret ő téged igazán, hanem csak a szexuális vágyaira használ téged. Ilyennel inkább ne maradj tovább együtt, mert később csak rosszabb lesz! Még ha kissé fura is a stílusod.
2020. ápr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 he84 ***** válasza:
55%
A kijárási korlátozást pedig igyekezz betartani, nem viccből van, ezt is komolyan kéne venni. Ha már kimész, akkor ne társaságba, ne tömeges helyre.
2020. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem szoktam senkivel sem találkozni, egymagam sétálgatok.
2020. ápr. 25. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!