Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek sokat számít a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sokat számít a magasság?

Figyelt kérdés

Sziasztok,az lenne a konkrét kérdésem hogy f 210 cm vagyok és ez mennyire szimpatikus illetve unszimpatikus a lányok számára.Tehát itt most arra gondolok hogy szívesen ismerkednétek ilyen magas fiúval vagy egyáltalán nem?Esetleg pont az hogy tetszik nektek ez a hatalmas méret?(kétlem)

Tudom jól hogy ez a magasság már tényleg nagyon nagy de ezzel nem tudok mit tenni.Azt is sokat szokták mondani hogy nem számít a magasság de szerintem ilyen nagy méreteknél már számít.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2018. jan. 16. 23:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, nem lány vagyok. De amit láttam, leírom, hogy volt egy magas vékony fickó, úgy 200Cm-es, mellette, egy 150Cm-es lány, aranyos volt, szóval nem számít a magasság :)
2018. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy, a kulcs mondatot, le is írtad "de ezzel nem tudok mit tenni" Ez azt jelenti, hogy nem számít sokaknál, mert nem te szándékosan nőttél meg. 16/F
2018. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

Csajozni már gáz ez a magasság.Korárlabdás,röplabdás csajsziknál keresgélnék a helyedben.

Aztán lehet,hogy belebotlasz egy átlagosba,akinek ez a zsánere.Nem lehet tudni.

2018. jan. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
96%
Most komolyan... Gondold vegig,nem akarok bántani senkit de hanyszor hallottad egy lanytol hogy "helyes srac, de tul magas"???? Nem gyakori ;) ne aggódj
2018. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Örülj neki hogy ennyi vagy én 170cm-es törpeként nen kellek a nőknek..

Most te direkt jöttél ide egózni

2018. jan. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Nekem tetszenek a magas fiúk. Mondjuk nyilván van hátránya ha sokkal magasabb a fiú a lánynál.

Én lehet hogy megpróbálnák ismerkedni egy ilyen magas fiúval ha nem zavarná hogy hozzá képest törpe vagyok (166,5cm)

Szerintem ilyen magasságal a magasabb lányoknál kéne próbálkoznod őket lehet hogy nem zavarná hogy ilyen magas vagy. Sok sikert:)

2018. jan. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Egy bizonyos magasságig nem. De lehet, hogy 35cm már sok lenne...

Bár egy 150cm-es lánynál is hasonló a helyzet, ha összejön egy 180cm-es fiúval.

2018. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Én magas lány vagyok de inkább azt szeretem,ha a fiú velem egymagas vagy max néhány centivel magasabb,nekem ez a magasság már sok lenne
2018. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mem leyz probléma.
2018. jan. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Te aztán tényleg nagyra nőttél. :D Engem személy szerint nem hiszem, hogy zavarna, nem igazán foglalkozok a magassággal. Maximum mindig fel kellene állnom valamire, hogy át tudjam ölelni a páromat meg hasonlók, de ez talán még aranyos is lenne. :)
2018. jan. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!