Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » ? Beszélgessünk nyelvekről! 18/f

? Beszélgessünk nyelvekről! 18/f

Figyelt kérdés

Na jó, igazából másról is beszélhetünk :D Autók, politika, sorozatok (pl. új kedvenceim az Upload meg a Black Mirror), bármi jöhet.


És persze az elmaradhatatlan icebreaker kérdés:

Hogyan telik a karantén?



2020. máj. 20. 22:55
 1/5 anonim válasza:

Hogyan telik.. eléggé monoton és unalmas..


Nincs szinte semmi érdekes se, néha megnézek 1-1 jó filmet az legalább valami

2020. máj. 20. 23:12
 2/5 anonim válasza:
A pohár jobban telik mint a karantén :/
2020. máj. 20. 23:21
 3/5 anonim válasza:

Black Mirrort én is nagyon kedvelem bár be kell vallanom volt olyan része ami egy horror filmre emlékeztetett és alig mertem végig nézni:D


Egyébként jól telik. Most már végre újra tudok majd menni dolgozni szóval minden happy. Nem mintha eddig nem lett volna az a kutyám és a családom körében:D

2020. máj. 21. 01:47
 4/5 anonim válasza:

Nekem már a ...... tele van az egésszel.

Amúgy sem járok sehova, nem azért, de hogy megállt a világ, ez nagyon durva.

Arról nem beszélve, hogy milyen elcseszett rendszer van kialakulóban. Gazdaságról nem szólva...



Próbálom fejleszteni magam nyelvekkel, online "kurzusokkal".


A sorozatok... Tegnap elkezdtem újra a Trónok harcát, pedig már most feláll a hátamon a szőr, ha a végére gondolok. 🤷🏻‍♂️😂De nem találtam jobbat.


Autók. Az egyetlen dolog, amit vártam ebben a teliberakott évben az autósport szezon volt. Erre nem elmarad az összes?

Mindegy ott a szimulátor, de néha az is csak kiakaszt.


Neked hogy telik?

Most érettségiztél? Milyen volt, hogy sikerült?

2020. máj. 21. 05:55
 5/5 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek veled, írj:) 19F
2020. máj. 22. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!