Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mi a véleményetek a HP rajongó...

Mi a véleményetek a HP rajongókról?

Figyelt kérdés
Pl: számít ez nektek ismerkeséskor?

2020. máj. 24. 17:29
A kérdező szavazást indított:
Nem számít
Én nem házasodnék egy HP rajongóval
Csak ilyennel
58 szavazat
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nekem nem számít
2020. máj. 24. 17:31
 2/11 anonim válasza:

Házi Pálinka

Hewlett-Packard

Hüle p....

Helló Pritty

Horse Power



Amúgy ha kellőképpen elvarázsol, akkor bebarabgolhatja a Völgyzugolyomat.

2020. máj. 24. 18:01
 3/11 anonim válasza:

Ha Harry Potterre gondolsz, akkor közéjük tartozom. Igen, 35 évesen. :D

Mondjuk kizárólag a könyvekre vonatkozik ez, és azokon belül is leginkább az első négyre. Nem ez teszi ki az életem, pusztán szeretem, és a gyerekkorom nagyon szerves részét képezte. Nyelveket is így tanultam (ezeket a könyveket olvastam angolul, németül, spanyolul, de még latinul és franciául is megvannak, pedig ez utóbbi kettőt nem is beszélem :D), szóval fontos.

Amit még nagyon szeretek, az a londoni színdarab, mert zseniálisan van megcsinálva; ez még így, felnőttként is teljesen elvarázsolt.

A filmekből az első kettőnél még éreztem a varázst legalább valamennyire, a többinél egyáltalán.


Szóval, én ilyen vagyok, de nem ez a fő beszédtémám, és nem várnám ezt el a páromtól sem. Engem az sem zavar, ha utálja, vagy nem érdekli.

2020. máj. 24. 18:04
 4/11 anonim válasza:
Miért rajongana bárki is a hisztis pitsákért?
2020. máj. 24. 21:55
 5/11 anonim válasza:
Hajdú Péter?
2020. máj. 24. 22:24
 6/11 anonim válasza:
Hajdú Péter. 😂😂😂 Kiégtem. HP, mint Hisztis Picha? 🙃 Na jó, nem számít. Annyi mégis, hogy fantázia világra nem piskóta lehet egy ilyen nő, ami azért az ágyban nem hátrány.
2020. máj. 25. 00:02
 7/11 anonim válasza:

Ismerkedéskor nem számít igazán.Nem ez lesz az első amit megkérdez az ember


Viszont tapasztalatom szerint sok Harry Potter rajongó kicsit megrekedt gyereknek,kicsikét maguknak valók.Sokan meg minden szart beszereznek ami a Harry Potterhez kapcsolható.


Ezt persze ne vegye senki sem sértésnek,nem annak szántam.Én is nagyon szeretem de tény,hogy sokan kicsit ilyenek.

2020. máj. 30. 11:50
 8/11 anonim válasza:
H.P. Lovecraft :D
2020. máj. 31. 13:46
 9/11 Barackoshányás válasza:
Jó, ha valaki szereti, ez egy plusz közös téma, de nem vágnék eret, ha a jövendőbelimről kiderülne, hogy nincs oda érte
2020. jún. 2. 20:44
 10/11 Barackoshányás válasza:
Jahupsz, barátság... Annál sem számít
2020. jún. 2. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!