Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is komolyabban...

Simon Petrikov kérdése:

Szerintetek is komolyabban vennék egyes emberek véleményét már csak akkor, ha egszerűen jobban néznének ki?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Van benne igazság. Egyesek a sarokba is sz.rhatnak, azt is állva tapsolják meg. Mások józan ésszérvekkel és logikával sem mennek semmire, átnéznek rajtuk.

Szerintem elsősorban nem a külsőn, hanem a fellépésen múlik. Az agresszív, provokáló, trágár megnyilvánulások népszerűek, a normális emberi kommunikáció nem.

2020. máj. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kétségtelen, hogy nehéz elvonatkoztatni a külsőtől, de számomra inkább a helyesírás, megfogalmazás, világnézet a fontos, na és persze az intelligencia.
2020. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik a másik véglet is, amikor valaki túlságosan jól néz ki, ezért üresfejű barbinak gondolják egyből. De ez is inkább stíluson múlik, nem konkrét testi adottságokon.
2020. máj. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Itt vannak pl. egyes női vagy férfi celebek. Első ránézésre jól néznek ki, de ha megszólalnak, még az élettől is elmegy az ember kedve.
2020. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok esetben számít.
2020. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lényegében igen. Elég sok társaságban azt láttam, hogyha feljött egy adott téma és kettészakadtak a vélemények, akkor a jobban kinéző felé húzott szinte mindenki, hiába mondott sokkal jobb érveket a másik fél.
2020. máj. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!