Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha ez alapján magadra ismersz...

Ha ez alapján magadra ismersz valamelyest, akkor rám írsz?

Figyelt kérdés

Nem könnyű normális barátokat találni. Talán túl magas a léc és sokszor csak felszínes barátságok alakulnak. Úgyhogy próba szerencse, itt feladok egy "apróhirdetést".


Ilyen tipusú emberekkel barátkozok szívesen: intelligens, értelmes, nyitott gondolkodású, felelősséget vállal a tetteiért, tiszteli a másikat, reálisan gondolkodik, a világ dolgairól van fogalma. Kb ennyi.


2020. jún. 4. 18:52
A kérdező szavazást indított:
Túl magas a léc?
Nem, ez normális
Nincs ilyen ember
48 szavazat
 1/9 anonim válasza:
Magamra ismertem.
2020. jún. 4. 19:13
 2/9 anonim válasza:
Én is
2020. jún. 4. 19:16
 3/9 anonim válasza:
Magamra ismertem.
2020. jún. 4. 19:19
 4/9 anonim válasza:
Hirtelen de sokan ismertek magukra,de azért vannak kételyeim tekintve, hogy ebbe a a téma körbe általában nem ilyen emberek járnak:D
2020. jún. 4. 21:43
 5/9 anonim válasza:
Nem értem mi alapján állapítottad meg, hogy az értelmes, nyitott gondolkodású és intelligens emberek nem járnak gyakorikérdésekre, az ismerkedés címszó alá.
2020. jún. 4. 22:25
 6/9 anonim válasza:
Magamra ismertem és talán még benne is lennék a barátkozásban, de rólad vajon mit lehet tudni?
2020. jún. 4. 23:55
 7/9 anonim válasza:

Hehe természetesen itt is látszik hogy saját maga szerint mindenki minta polgár.

Csak az a helyzet hogy ezt nem mi magunk döntjük el , hogy milyenek vagyunk, hanem a környezetünkben élő emberek, akikkel kapcsolatba kerülünk.

2020. jún. 5. 12:06
 8/9 anonim válasza:
En is... de igazabol ide mindenki irhatja... a fele talalkozni se fog egy sorre/kavera a masik 40%meg nem olyan....
2020. jún. 7. 03:18
 9/9 anonim válasza:
szerintem nemtúl magas a léc, ez normális elvárás egy barátkozásnál intellektuálisabb beálítottságú embereknél. Nagyjából, amiket felsoroltál rám is illenek. Írhatsz privit =) és nagyjából a korodat is leírhatnád, ebből lehet következtetni, hogy fognak-e közös témák akadni, vagy nem.
2020. jún. 7. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!