Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy írjak rá? Mivel tudnék...

Hogy írjak rá? Mivel tudnék vele jobban összebarátkozni? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég ráírtam egy emberre az egyik közösségi oldalon. En mindig is rajongtam érte. Lehetett tőle kérdezni,így kérdeztem tőle. Utána ráírtam,hogy köszönöm neki a támogatást. (Nagyon hosszú szövegben). Aztán kirakott storyba,és mondta,hogy szeret,és kirakta,hogy az ilyenekért éri meg: és az én üzim. Egy álmom válna valóra,ha össze tudnék vele barátkozni,nagyon-nagyon régóta példaképként tekintek rá. Viszont nem merek ráírni úgy,hogy szia,hogy vagy stb.. Mert azért még nem ismerjük egymást annyira. Nektek van valami ötletetek,hogyan írjak rá,hogy barátkozhatnék vele össze? Nagyoon köszönöm a válaszokat!

2020. jún. 14. 00:01
 1/6 anonim válasza:

Szerintem a legjobb megközelítés az, hogy megemlíted neki a story-t. Ezzel kapcsolatban írj rá, szerintem szimpatikus vagy neki, simán meg tudsz ismerkedni vele.


Kezdheted akár így: "Szia láttam a storydat, örülök, hogy így gondolod." vagy Ezerféle variációban megemlítheted. Semmi veszteni valód nincs.

2020. jún. 14. 00:27
 2/6 anonim válasza:

Szerintem is az lenne a jó, amit előző írt.

Ha már ki tette, akkor köszönd meg neki, írd meg, hogy a példaképed, jól esett tőle, hogy ki tett a story-jába, ha válaszol, akkor meg már minden adódik magától.

2020. jún. 14. 00:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek! Igen,már megtettem egyből,mihelyt kirakott! 2 üzenetemet is kirakta,és szóval szerint olyan boldogságot,mint akkor nem éreztem. Miután válaszolt,hogy nagyon szépen köszöni,utána pici ideig nem tudtam neki írni. Utána megint írtam neki,azt beszivezte,és itt megállt a tudomány. Itt szeretnék neki valamivel nyitni. De nem tjdom,mi legyen. Erre van esetleg ötletetek? (Amúgy ment a zöld:))
2020. jún. 14. 00:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Marmint az üzenetemre írta,hogy "köszönöm barátom ❤"
2020. jún. 14. 00:45
 5/6 anonim válasza:

Ha barátként tekint rád, akkor próbálj vele úgy viselkedni, mint ahogy a többi barátoddal szoktál. De azt tanácsolom, hogy kezdj kicsit általánosabb témával. Először ne árulj el mindent magadról, csak ami szerinted szükséges, majd idővel alakul. És ne legyél nagyon nyomulós sem. Keress közös témát! Kérdezd meg, hogy miről szeretne beszélni!


Random nap írj rá, ne túl sokára, kb 1-2 na elteltével, valahogy így:

-"Szia, szeretnél beszélgetni velem?"

-(valamit ír)

-"Mi legyen a téma"/"Miről szeretnél beszélni?"

Lesz közös érdeklődési kör utána sétagalopp...

2020. jún. 14. 01:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ❤
2020. jún. 14. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!