Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Találtatok már ezen az oldalon...

Találtatok már ezen az oldalon olyan embert, akivel akár hónapokig is leveleztetek?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem is addig, de valamiért nagyon szimpatikus lett számotokra? Hogyan alakult végül a story?


Kor, nem. 🙂


2020. jún. 14. 02:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
Talaltam, de nagyon messze van.
2020. jún. 14. 06:07
 2/16 Deák Dominik 2020 válasza:

Már hat éve levelezünk.


38/F

2020. jún. 14. 06:21
 3/16 anonim válasza:

Igen. Van egy nő akivel 3-4 éve beszélünk, találkozni is szoktunk néha, illetve találtam egy másik hölgyet aki ugyanarra a karra jár mint én.

24F

2020. jún. 14. 07:11
 4/16 anonim válasza:
Négy olyan levelezös ismerettségem van innen, ami több éve tart, sajnos a nagy távolságok miatt csak a neten keresztül tudjuk a kapcsolatot tartani, ennek ellenére jól müködnek.
2020. jún. 14. 07:34
 5/16 anonim válasza:

Eddig a leghosszabb fél évig tartott. A kapcsolata miatt maradt abba, de addig nagyon intenzív, tartalmas, és rendszeresen volt.

40+ N

2020. jún. 14. 08:18
 6/16 anonim válasza:
Én több mint 3 éve beszélgetek innen egy lánnyal.
2020. jún. 14. 08:49
 7/16 anonim válasza:
Nem. Igaz, nem is kerestem.
2020. jún. 14. 08:58
 8/16 anonim válasza:
Igazi barátot találtam itt. Folyamatosan beszélünk ennek megfelelően. 2 országnyira él tőlem, de működik.
2020. jún. 14. 09:28
 9/16 anonim válasza:

Volt egy 3 hónapos érdekes levelezésem egy nővel, de megszakadt, amit sajnálok. Aztán volt egy férfival, akinek egy berögzötsége van. Később is belefutottam, de hanyagolom a berögzötsége h*eség. Lett volna megint egy nővel, de ebből sem lett semmi. Valahogy én rontok el dolgokat tutira.

Tehát alapból magányos vagyok, és egy női levelezőtárs jó lenne./38F/

2020. jún. 14. 09:59
 10/16 anonim válasza:

Én november 16-án kezdtem el itt levelezni egy tőlem 10 évvel fiatalabb csajjal. Jól megértettük egymást jófej és barátságos volt. Szerette volna hallani a hangomat így volt hogy hívásoztunk hetente majd 2-3 naponta. Aztán időnként videochateltünk is kb havi 1x. Majusban volt egymás után 2 tali is afféle randi, mindketten jól éreztük magunkat és rengeteget csókolóztunk. Több nem lett mert a szüleivel él és zavarta volna őket ha idegen alszik ott. Így hát vártam rá közben kerestem a társaságát.

Sajna időközben megismert egy tőlem fiatalabb srácot akivel "egész jól" alakult a tali. Messzebb lakik szállodában aludt ahova felcsalta a kis naiv lányt. Azóta nem levelezek vele, eléggé ronda dolog volt tőle. Én többet akartam tőle de a kémia elég finnyás részéről.

Azóta nem ismertem meg itt senkit, de szívesen levelezek ha valaki szeretne beszélgetni. Türelmem van tengernyi. :)

2020. jún. 14. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!