Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is volt már olyan hogy...

Nektek is volt már olyan hogy leveleztetek valakivel itt vagy más oldalakon és egyik pillanatról a másikra eltűnt akivel leveleztetek? Nem írt többet?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok mi lehet az oka amikor ilyen történik?
2018. aug. 3. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Volt
2018. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem is egyszer. Sőt. Általában mindig ez van. Szerintem szimplán megunja a levelezést. Vagy esetleg nem érdekli őt a másik fél, unalmasnak véli, vagy ilyesmi. Na és ugye ilyenkor könnyebb szó nélkül lelépni, mintsem megírni, hogy mi a helyzet. Nálam már olyan is volt, hogy pár év után tűnt el valaki. Amit tényleg nem értek, mivel ha évekig jól elvoltunk, akkor nem hiszem, hogy unalmasnak tartott volna, vagy ilyesmi.
2018. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem érdekled már, vagy előtte sem érdekelted, csak unatkozott és jó volt valakivel dumálni.
2018. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mindig ez van.
2018. aug. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem levelezni kell hónapokig, évekig, hanem mielőbb chat felületre áttérni, majd személyes találkozóra sort keríteni. Persze, hogy unalmas csak levelezni egy kvázi ismeretlennel hosszasan, mégha láttatok is képet egymásról, mikor a való életben annyi minden történhet és egy húsvér ember áll előtted, nem pedig egy betűkkel teli monitor és a klaviatúrát simogatod.
2018. aug. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem olyan is volt hogy leveleztem egy lánnyal,kérte hogy küldjek neki képet.Küldtem.Visszaírt hogy jól nézek ki,tetszik neki a kép.Erre kérdeztem tőle valamit,de már nem válaszolt.Nem írt többet.Azóta se.
2018. aug. 3. 19:17
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de a másik oldalról, tehát hogy elolvastam a levelet, vagy akár el se olvastam végig, csak megnyitottam, de nem volt időm rögtön válaszolni, aztán mivel itt nem lehet olvasatlannak jelölni, elfelejtettem később már, hogy "én jövök", és csomó ideig azt hittem, hogy a másik ember nem ír, csak tök véletlenül vettem észre, hogy én jöttem volna, de addigra hónapok teltek el és már mindegy volt...
2018. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Velem is rengetegszer megesett már, de egy esetet leszámítva nem tudott érdekelni. Azt azért nagyra értékeltem, hogy a srác legalább őszintén elmondta, hogy mi a probléma és miért nem szeretné folytatni a beszélgetést, még akkor is, ha egy darabig pokolian fájt, hogy így döntött.
2018. aug. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én legutóbb itt a gyakorin beszégettem valakivel. Több nap és kb 10 üzenet váltás utána hírtelen eltünk. Valószínűleg a legutolsú levelem kicsit nagyzolónak tünhetett.


Nem írom le pontosan mit kérdezett, de erre bármilyen fényezés nélkül az igazságot írtam le, de ez sok embernek csidekvésnek tünhet. Gondolom ez nem tetszett neki vagy nem hitte el és azt hitte hazudom...

2018. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt. Sok-sok évvel ezelőtt. És ebben az esetben én voltam, aki eltűnt.

Elköltöztem. Szóltam is, hogy egy ideig nem leszek elérhető.

Olyan albérletbe költöztem, ahol nem volt net, csak a tv-t tudta a főbérlő okosba megoldani. Évek teltek el így, mikor pedig már lett volna netem, mert olyan helyzetbe kerültem, már ő nem volt sehol, de már nem is emlékeztem hogy keressem. És egyébként is mindegy volt már.

Jelzem, akkoriban még nem volt fészbúk, messenger sem és okos telefon sem volt ennyire alap felszereltség.

Fiatal voltam, akkoriban láttam értelmét az ilyen internetes társalgásoknak. Ma már nem.

2018. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!