Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hány éves korotokig beszélt...

Ti hány éves korotokig beszéltetek/leveleztetek a neten ismeretlen emberekkel? Van, hogy még a mai napig is beszéltek?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, például most is levelezgetek két emberrel.

24/F

2018. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még mindig levelezek 1-2 emberrel, bár még fiatal vagyok (17). Valakit már több, mint 2 éve ismertem meg itt gyakorin és még most is tartjuk a kapcsolatot. De bizonyos beszélgetőpartnereim jöttek-mentek, szóval nem volt tartós a dolog. Egy srácot a mai napig sajnálok, hogy megszakította velem a levelezést, mert nagyon közel éreztem őt magamhoz.
2018. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már 41 éves vagyok, de rendszeresen van olyan beszélgetőpartnerem, akiket sosem láttam, vagy esetleg egyszer. A leghosszabb kb. 5 év, amiről most nem tudom, hogy múlt idő-e, mert épp most rúgtuk össze a port. Vele találkoztam is már négyszer az 5 év alatt. Ezen kívül akadtak, főleg innen a gyk-ról szerzett "barátok", de sok esetben a lelkesedés pár hónap után alább hagy. Tartós barátság ritkán alakul ki, de én nagyon szeretek új embereket megismerni. Ezek leginkább úgy indulnak, hogy szükségünk van egy kis lelki támogatásra, vagy egymásra találunk egy hobbiban, témában.
2018. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 60 fölött vagyok és a mai napig is vannak csak a netröl ismert beszélgetö/levelezötársaim.

Mivel eléggé nem megszokott az érdeklödési köröm, ezért a valós életben igen kevés olyan valakivel találkoztam eddig, akivel tényleg le tudok beszélgetni, a virtuális kapcsolatok esetében sokkal nagyobb esélye van hasonló embereket találni.

2018. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
Ismeretlenekkel sosem. Max ha valamit veszek/eladok és azt beszéljük meg.
2018. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez kimaradt. Soha nem ereztem szükségét, hogy ismeretlen emberekkel levelezzek.
2018. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!